בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ברור שאנחנו מכירים הרבה מן ההרוגים" 
 
 אריק בנאדו - ``הכי חשוב שכל הפצועים יחלימו`` (ONE)   
 
מערכת ONE

אלון חרזי ואנשי מכבי חיפה קיבלו בהלם את הידיעות על הפיגוע במסעדת "מקסים", הידועה כמקום מפגש של אנשי הקבוצה. שום: אני בהלם מהפרטים שאני שומע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי מכבי חיפה קיבלו בהלם את הידיעות על הפיגוע הקשה שאירע היום (שבת) במסעדת "מקסים" בעיר. המסעדה ידועה כמקום מפגש קבוע של אנשי הקבוצה ואוהדיה.

קפטן הקבוצה, אריק בנאדו, אמר מבית-החולים, לשם הגיע כדי לבקר את הפצועים: "כרגע הכי חשוב זה שכל הפצועים יחלימו. המסעדה משמשת כמקום איסוף לקבוצה ממנה אוספים אותנו למשחקים. אני לא חושב כרגע על המשך הדרך, קודם נקבור את ההרוגים ונחכה להחלמת הפצועים".

אלון חרזי אמר ל-ONE: "ברור לנו שמעל לכל יימצאו בין ההרוגים הרבה מאוד אנשים שאנחנו מכירים כי מכבי חיפה היא בית במסעדת מקסים. זהו יום מאוד עצוב לעיר חיפה, אני מקווה שהפצועים יחלימו מהר. אני משתתף בצער כל משפחות ההרוגים, אני בדרך לבית החולים לבקר את הפצועים ואני עדיין מתקשה להבין את גודל הבשורה הקשה".

מאמן מכבי חיפה בעונה שעברה, יצחק שום: "אני עדיין בהלם מהפרטים שאני שומע מישראל. אני בדרך למשחק בסלוניקי אבל הראש שלי רק עם המצב בארץ. אני וז'וטאוטאס נהגנו לשבת במסעדה הזאת וקיבלנו בתדהמה את הפרטים הקשים. בעל המסעדה הוא אחד החברים הכי טובים שלי".

שום המשיך: "אני פשוט לא מאמין שהמקום שבו נהגתי לשבת יום יום מעורב בפיגוע. הבת שלי עדי מעדכנת אותי בכל הפרטים שמעתי שלוי, בורנשטיין וצ'יזיק בין הפצועים, אני מחזיק להם אצבעות ואני מקווה שגם שאר הפצועים יחלימו מהר. אני שולח מכאן את צערי למשפחות ההרוגים ואני מחכה לשמוע רק בשורות טובות כי אני מכיר כל כך הרבה אנשים שהיו מעורבים בפיגוע ואין לי מושג מה קורה איתם עכשיו".

מורנה רוסו, אשתו של קשר הקבוצה ג'ובאני רוסו, אמרה ל-ONE: "הייתי במרחק של כמה דקות מהמסעדה, השתזפתי בחוף הסמוך, שמעתי את הבום ומיהרתי להגיע הביתה. אנשים מחיפה צלצלו לג'ובאני שנמצא בקרואטיה ועדכנו אותו בכל הפרטים. הוא מיהר לצלצל אלי וביקש ממני לא לצאת מהבית. למרות הכל אנחנו לא מפחדים להישאר בישראל, אנחנו אוהבים את ישראל ומרגישים חלק ממנה בטוב וברע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by