בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכה: רוב חברות המסחר באינטרנט יעלמו עד 2002 

הערכה: רוב חברות המסחר באינטרנט יעלמו עד 2002

 
 
חדשות  ביזנס פורטל

אנליסטים: חברות המוכרות צעצועים, מוצרים לחיות מחמד וכו' יעלמו עוד לפני מכירות חג המולד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות שעסוקן היחיד הוא מסחר באינטרנט עומדות בפני סכנה גדולה יותר ליפול מחברות מסורתיות אשר מוכרות גם דרך האינטרנט, אומרים חוקרים בחברת פורסטר למחקר המסחר האלקטרוני. "אני מאמין שבכל קטגוריה מסחרית ישארו לא יותר מ-3 חברות מובילות. התחרות הופכת קשוחה יותר בעקבות הגידול בהשקעה במסחר באינטרנט על ידי החברות המסורתיות", אמר ג`ו סויר, אנליסט בכיר בפורסטר.

מהמחקר שכלל ראיונות עם 50 חברות מסחר באינטרנט עולה, כי לחלק מחברות האינטרנט אין די כסף כדי להשלים את שלב הבנייה וגיוס הלקוחות. חברות כמו Peapod וCDNow, כבר הודיעו כי הן מחפשות משקיעים חדשים.

דווקא לאתרי המסחר של החברות המסורתיות יש סיכוי טוב יותר להפוך למובילות בתחום המסחר ברשת, זאת מפני שהמותגים שלהן מוכרים מאוד, יש להן יחסים ארוכי טווח עם ספקים והן מנוהלות על ידי מנהלים מנוסים. הכל תלוי בהם, אמר סויר.

אנליסט האינטרנט במריל לינץ`, הנרי בולדגט, אמר כי תחום המסחר באינטרנט ספג מכה חזקה בתקופה האחרונה. מניות רבות ירדו בשיעורים חדים וכ-%80 מהן נסחרות היום במחיר נמוך ממחיר ההנפקה שלהן.
בתקופה הקרובה יתחילו חברות המוכרות ספרים, פרחים, תוכנות וכד`, במהלכי מיזוג אם ברצונן לשרוד. חברות המוכרות צעצועים, מוצרים לחיות מחמד וכו` יעלמו עוד לפני מכירות חג המולד, מעריכים בפרוסטר.

חברות המסחר באינטרנט שישרדו יבנו מאגר לקוחות של 5-6 מיליון משתמשים, ינהלו את מחסני הסחורה בעצמם ואולי אף יפתחו חנויות רגילות, אמר סויר. וכמובן שאמזון.קום הותיקה צפויה להמשיך ולהיות מובילה בתחום המסחר ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by