בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת ארד: נגיב לדו"ח אחרי שתמי תעיין בו 
 
 ממשיכים במאבק. דוד ארד ועו``ד אליעד שרגא (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

אחיו של רון ארד, חן ודודו, נפגשו היום עם ראש אכ"א ועברו איתו על דו"ח ועדת וינוגרד; רמזו כי יש בדו"ח חלקים המצריכים הסברים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחיו של הנווט השבוי, רון ארד, נפגשו היום (ראשון) עם ראש אגף כוח אדם בצה"ל, האלוף גיל רגב, כדי לעיין בדו"ח ועדת וינוגרד. האחים, חן ודודו, אמרו כי ימסרו את תגובתם לדו"ח לאחר שגם תמי ארד תעיין בו, לאחר יום הכיפורים. עם זאת רמזו השניים, כי יש בדו"ח חלקים המצריכים מתן הסברים.

תמי ארד, רעייתו של הנווט השבוי, והאחים חן ודודו, קיימו ביום שישי שיחה קשה עם האלוף רגב. המשפחה האשימה את צה"ל כי הותיר חלקים גדולים מהדו"ח חסויים. לדברי האחים: "מה יש להסתיר? האם יש דברים חמורים שנעשו, או מחדלים?"

כזכור, משפחת ארד הבהירה לאחרונה כי לא תשלים עם "הפקרתו של רון" ופתחה בקמפיין ציבורי נגד שחרור מוסטפה דיראני במסגרת עיסקה חילופי שבויים שלא תכלול את רון. במהלך סוף השבוע חתמו 30 אלף בני אדם על העצומה הקוראת שלא לשחרר את דיראני, כל עוד אין מידע חדש על ארד.

שר הביטחון, שאול מופז, אמר ביום שישי כי תקפה הנחת העבודה שנקבעה בדו"ח וינוגרד, לפיה רון ארד חי. בתום דיון שהתקיים בלשכתו, הוסיף מופז כי איראן נושאת באחריות לגורלו, בריאותו והחזרתו של הנווט השבוי לישראל בשלום. מופז הורה לכל הגורמים להמשיך ולהשקיע את כל המאמצים והמשאבים כדי להחזיר את רון ארד הביתה והדגיש כי המאמצים לשחרורו יימשכו בד בבד עם המאמצים לשחרורם של יתר השבויים והנעדרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by