בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המתלוננת נגד יהודה נווה ז"ל מתחרטת שלא שתקה 

המתלוננת נגד יהודה נווה ז"ל מתחרטת שלא שתקה

 
 
חדשות  נענע


בראיון ראשון הערב לרפי רשף אמרה: "עשו לי רצח אופי, פגעו בי ובילדי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המתלוננת נגד מנהל מחוז תל אביב בקופת חולים כללית, יהודה נווה שהתאבד השבוע, אומרת היום (רביעי) בראיון ראשון לתוכניתו של רפי רשף כי היא מתחרטת שלא העדיפה לשתוק.

כשהיא מחופשת על מנת למנוע את זיהוייה אמרה המתלוננת כי עשו לה רצח אופי ופגעו בה ובילדיה. "לפני חמישה ימים הייתי אשה שעברה מסכת עינויים. פניתי למי שאמונים על שמירת החוק, ותראו לאן הגעתי. מה היה פשעי?",דברי המתלוננת.

בראיון היא טענה כי לפני כשלושה חודשים החלו ההטרדות המיניות מצד נווה. כאשר נשאלה מדוע נעזרה בשירותיו של חוקר פרטי ולא פנתה ישירות למשטרה ענתה: "מאותה סיבה שאמרו לי: לא יאמינו לך. הייתי זקוקה להוכחות".

בתשובה לשאלה לגבי אותו מעסיק שהתלוננה נגדו לפני שנה וחצי כי הטריד אותה מינית, היא הדגישה: "האם לא קרה שאדם יכול להיפגע מאותה תופעה פעמיים?".
 

"אינני אחראית למעשיו"

נווה, מנהל מחוז דן בקופת חולים כללית, שם קץ לחייו בתא המעצר ביום ראשון השבוע, שעות ספורות לאחר שנעצר. המתלוננת אמרה כי היא כואבת את כאבם של בני משפחת נווה , אולם אינה אחראית למעשיו: "הכותרות זועקות שאלמנתו מושיטה אצבע כלפי ואומרת היא אשמה. לא הייתי יכולה לצפות. לא העלתי על דעתי שכך הוא ינהג".

בסיום הראיון, הביעה האשה חרטה על התלונה שהגישה במשטרה. "אני אולי מצטערת שלא שתקתי. הייתי צריכה ללכת ללשכת התעסוקה ולא לשבת כאן ולהסביר שאני אשה פשוטה שרוצה ללכת לעבודתה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by