בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במוצב החרמון צוינו 3 שנים לחטיפת שלושת החיילים 
 
 המערכה נמשכת. שלושים שנה למלחמת יום הכיפורים (לעמ)   
 
חדשות נענע

בטקס השתתפו מלבד משפחות אביטן, סועאד ואברהם, גם אלוף פיקוד הצפון; ברחבי הארץ התקיימו טקסים לזכר חללי מלחמת יום הכיפורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במוצב החרמון התקיים בצהריים (שלישי) טקס לציון שלוש שנים לחטיפתם של שלושת חיילי צה``ל, בני אברהם, עדי אביטן ועומר סואעד. מלבד בני המשפחות השתתף בטקס אלוף פיקוד הצפון, בני גנץ, שנשא דברים.

ובבתי קברות צבאיים ברחבי הארץ מתקיימים היום טקסי זיכרון לנופלים במלחמת יום הכיפורים, במלאת שלושים שנה למלחמה. הטקס המרכזי נערך בבית הקברות הצבאי בהר הרצל בירושלים, בהשתתפות נשיא המדינה, משה קצב, וראש הממשלה, אריאל שרון.

הנשיא ביקש בדברים שנשא בטקס להפסיק לחטט בפצעי המלחמה. "עלינו להשאיר זאת להיסטוריונים. המטה הכללי הוא זה שאחראי להפקת הלקחים מהמלחמה", אמר קצב. ראש הממשלה שרון אמר בטקס, כי ישראל לא תירתע מלהגן על אזרחיה וכי "תכה את אויביה בכל מקום ובכל דרך".

דבריו של שרון התייחסו גם לתקיפת מטוסי חיל האוויר בסוריה ביום ראשון. ראש הממשלה אמר כי המערכה עדיין נמשכת, אך הוסיף כי במקביל "נמשיך לנסות בכל הזדמנות להגיע עם שכנינו להסדר ולשלום המיוחל".

בבית הקברות הצבאי שבקריית שאול בתל אביב, ייערך טקס ממלכתי בשעה 16:00, בהשתתפות שר הביטחון, שאול מופז. בבתי העלמין הצבאיים בנתניה, אשדוד, צפת וקרית טבעון, יתקיימו טקסי אזכרה בשעה 16:00. באילת, חולון, חדרה, טבריה, רחובות ופתח תקוה, יתקיימו הטקסים בשעה 17:00.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by