בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מפולת בוול סטריט 

מפולת בוול סטריט

 
 
חדשות  נענע

מדדי הדאו ג'ונס והנאסד"ק צנחו ורשמו את הירידה הגבוהה ביותר בנקודות שידעו אי פעם. חשש מתגובת שרשרת שתביא למפולת גם בבורסה של תל אביב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נפילות שערים חדות היו הלילה בבורסות של ניו-יורק. עם סיום המסחר שם נפל מדד מניות התעשייה הדאו-ג`ונס, ב 5.6 אחוזים. מדד מניות הטכנולוגיה, הנאסד"ק צלל בקרוב ל-10 אחוזים.

זהו אחד הימים הקשים ביותר שידעו הבורסות של ניו יורק אי פעם. עבור שני מדדי המניות המובילים, זוהי הירידה החדה ביותר בנקודות שנרשמה בהם מאז ומעולם.

בסיכומו של שבוע המסחר צנח מדד הנאסד"ק ביותר מ- 25 אחוז. מאז השיא שרשם מדד זה בעשרה במרס השנה איבד הנאסד"ק קרוב ל- 35 אחוזים.

בניו יורק חוששים שהמפולת לא תיעצר גם ביום שני בבוקר, עם פתיחת המסחר שבוע המסחר החדש, וזאת מחשש לפדיונות כבדים של הציבור הרחב מקרנות הנאמנות.

עם המניות הישראליות שבלטו בירידות הלילה נמנות מניית גילת לויינים שירדה ב-19 אחוזים, מניית נייס שירדה בכעשרה אחוזים ומניית טבע שירדה בכ- 16 אחוזים וחצי. האות לנפילות הלילה היה מדד המחירים לצרכן, שפורסם בארצות הברית, שעלה ב-0.7אחוז בחודש מארס וחיזק את החשש מהעלאת ריבית חדה יחסית מצד הבנק המרכזי בארצות הברית.

מגלי צה"ל נמסר כי בארץ גובר החשש מצניחת שערים בבורסה של תל אביב, בעקבות המשבר בבורסת ניו יורק.

בבורסת המזרח הסתיים המסחר במגמת ירידות מתונות. בבורסה בטוקיו הסתיים המסחר הבוקר כשמדד הניקיי יורד בחצי האחוז.
 

כתבות קודמות בנושא

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by