בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ייתכנו כתבי אישום נגד דיראני ועובייד למניעת שחרורם 

ייתכנו כתבי אישום נגד דיראני ועובייד למניעת שחרורם

 
 
חדשות  נענע

גורמים משפטיים אומרים כי ייתכן שנגד שני העצירים הלבנונים הבכירים יוגשו כתבי אישום, למניעת שחרורם אם יעתרו לבג"ץ, שהורה אתמול לשחרר שמונה עצירים לבנונים אחרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים משפטיים אומרים כי ייתכן שיוחלט להגיש כתבי אישום נגד השייח` עבד-אל-כרים עובייד ונגד השייח` מוסטפה דיראני, כדי למנוע את שיחרורם של השניים. כזכור, לאחר החלטת בג"ץ אתמול כי יש לשחרר שמונה עצורים לבנונים המוחזקים בארץ ללא משפט, הודיע צה"ל כי ישחרר 13 לבנונים המוחזקים בארץ, אך לא ישחרר את עובייד ודיראני. כל 15 הלבנונים המוחזקים בארץ נחטפו כקלפי מיקוח למשא ומתן עתידי על שחרור הנווט השבוי רון ארד.

העיתון "הארץ" מוסר כי להערכת אותם גורמים, להחלטת בג"ץ לא תהיה השלכה על שני העצירים הבכירים משום שדיראני ועובייד היו מעורבים במישרין בהחזקתו של הנווט רון ארד או שהיה להם מידע מוצק על גורלו. ראש הממשלה הנחה אמש את המערכת הביטחונית והמשפטית לסכל את שחרורם של השניים.

אותם גורמים העריכו כי בתקופה הקרובה יתקיימו התייעצויות בהן ייטלו חלק ראש הממשלה אהוד ברק, היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין, פרקליטת המדינה עדנה ארבל, ובכירים בפרקליטות הצבאית, במטרה להבטיח שבג"ץ לא יורה לשחרר גם את דיראני והשייח עובייד, אם הם יגישו עתירה.

בעקבות הדיווחים הללו אמר עורך דינם של העצורים הלבנונים, צבי ריש, בראיון לגלי-צה"ל, כי שום התחכמות משפטית לא תוכל למנוע גם את שיחרורם של בכירי העצורים, עובייד ודיראני. ריש הוסיף כי לא מן הנמנע שבעקבות פסיקת בג"ץ שיש לשחרר 8 לבנונים, יהיה צורך לשחרר את כל העצורים, ובהם גם את עובייד ודיראני.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by