בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות ההספדים: האפיפיור ממשיך לתפקד 
 
 נראה בריא באופן יחסי. האפיפיור בפומפיי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

היום הגיע האפיפיור לפומפיי וניהל במקום תפילה מיוחדת לשלום עולמי; עיתונאים שסיקרו את האירוע דיווחו שהאפיפיור נראה חזק ובריא באופן יחסי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות השמועות על מותו הקרוב, ממשיך האפיפיור, יוחנן פאולוס השני, לצאת מחוץ לוותיקן ולהיפגש עם המאמינים. היום הגיע האפיפיור לפומפיי וניהל במקום תפילה מיוחדת לשלום עולמי.

האפיפיור בן ה-83 הסובל מפרקינסון, בעיות בברכיים ובעיות בריאות אחרות, הוטס למקדש בפומפיי במסוק של חיל האוויר האיטלקי, והוסע על גבי רכב מיוחד לתשואות רבבות מאמינים. הוא שהה במקום כשלוש שעות. עיתונאים שסיקרו את האירוע דיווחו שלמרות שלעיתים נקטע רצף דיבורו, נראה האפיפיור חזק ובריא באופן יחסי.

לאחרונה התרבו שמועות לגבי מצב בריאותו הרעוע של הכס הקדוש. קרדינל מהוותיקן צוטט לאחרונה כאומר שימיו של האפיפיור ספורים ומועד מותו קרב. הוא קרא למיליארד הקתולים בעולם להתפלל לשלומו של האפיפיור, שמצבו לדבריו "לא טוב".

שלשום הופיע האפיפיור בטקס הקדשה מיוחד בוותיקן לשלושה מיסיונרים מהמאה ה-19. במהלך המיסה הכריז האפיפיור על שלושה קדושים חדשים. בכך עלה מספר האנשים שהוכרזו כקדושים בכהונתו ל-476 - יותר ממספר הקדושים שעליהם הכריזו כל האפיפיורים הקודמים יחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by