בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברשות טוענים שערפאת בריא לחלוטין 
 
 סרטן או שפעת. ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

עוזרו של הראיס מסר כי "החלים לחלוטין מהשפעת וממחלת המעיים מהן סבל"; העיתון 'א-שארק אל אווסט': ערפאת עבר ניתוח להסרת אבנים מכיס המרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שלל גירסאות וספקולציות

לשלל הגירסאות והספקולציות בנוגע למצבו הבריאותי של יאסר ערפאת, הצטרף אתמול דיווח של העיתון "א-שארק אל אווסט" שפרסם כי יו"ר הרשות עבר לפני כמה ימים ניתוח להסרת אבנים מכיס המרה במוקטעה שברמאללה. על פי הפרסום, הניתוח בוצע על ידי צוות רופאים מצריים שהקימו במוקטעה בית חולים מאולתר. יצויין כי בתמונות שצולמו אתמול נראה כי חל שיפור במצבו הבריאותי של ערפאת.

בשבוע שעבר דיווח השבועון האמריקני "טיים", בהתבססו על מקורות פלסטינים ברמאללה, כי ערפאת סובל מסרטן בקיבה. גורמי מודיעין בישראל מסרו כי היושב ראש סובל מזיהום דלקתי קשה בדרכי העיכול. על פי דיווח ב"מעריב", הזיהום התפשט לכבד ולמערכות נוספות בגופו של ערפאת והוא מסכן את חייו.

בצילומים ששודרו בשבוע האחרון בטלוויזיה נראה ערפאת חיוור וחלש מאוד. לדברי פלסטינים, הדבר נובע ממחסור במזון ומהקאות, מהן סבל ערפאת בימים האחרונים. על פי הדיווח במעריב, סבל ערפאת מהקאות, חולשה, סחרחורות ותופעות לוואי נוספות, כתוצאה מהזיהום במערכת העיכול שלו.

"הגרדיאן" הבריטי דיווח השבוע, מפי גורם מקורב לערפאת, כי היו"ר עבר בשבוע שעבר התקף לב קל. על פי אותו גורם, ערפאת ביקש לשמור בסוד את מצבו הבריאותי כדי לא לגרום לפניקה בציבור הפלסטיני.

ערפאת, בן 74, סובל ממחלת פרקינסון. הוא נעלם מאמצעי התקשורת בשבוע שעבר, והופיע מחדש בסוף השבוע, כשהוא נראה חולה מאד; פניו חיוורות, הוא איבד משקל רב וקולו רעד. התקשורת הפלסטינית טענה כי היו"ר סובל משפעת.
 
 
יאסר ערפאת החלים לחלוטין והרופאים המצרים שטיפלו בו שבו לקהיר. כך מסר היום (ראשון) עוזרו של הראיס, טייב עבד אל-רחים.

"הנשיא ערפאת החלים לחלוטין מהשפעת וממחלת המעיים מהן סבל", אמר אל-רחים. בעבר הכחשיו גורמים פלסטינים את הדיווחים כי ערפאת עבר התקף לב וכי הוא חולה בסרטן מעיים.

ביום שישי הופיע ערפאת בפומבי והשתתף בתפילה במוקטעה ברמאללה. מדובר בהופעה פומבית ראשונה של הראיס מזה ימים. בתפילה נראה ערפאת חיוור אך לא הראה סימני חולשה והשתחווה וקם (כנדרש בתפילה מוסלמית) מספר פעמים בלא כל עזרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by