בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קולומביה: 6 הרוגים בפיצוץ מכונית תופת 
 
 זירת הפיגוע דקות לאחר הפיצוץ. בוגוטה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בין ההרוגים גם שני שוטרים שהוזעקו למקום בעקבות דיווח על רכב חשוד למרכז הבירה, שניות ספורות לפני שאירע הפיצוץ; הרשויות מאשימות את אנשי מחתרת ה-FARC במעשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות שישה בני אדם נהרגו ו-12 נוספים נפצעו בפיצוץ מכונית תופת שאירע היום (רביעי) באזור מסחרי במחוז סן אנדרסיטו בבוגוטה, בירת קולומביה. בין ההרוגים גם שני שוטרים שהוזעקו למקום שניות לפני שאירע הפיצוץ בעקבות דיווח על כלי רכב חשוד.

מחקירה ראשונית עולה כי עשרות קילוגרמים של חומר נפץ שהוטמנו בג'יפ התפוצצו בדיוק כשהגיעו השוטרים כשהם רכובים על אופנוע משטרתי. בפיצוץ נהרגו גם ארבעה אזרחים.

אף ארגון לא נטל על עצמו את האחריות לפיגוע, הנחשב לקשה ביותר לאחר הפיגוע בחודש פברואר שהתרחש במועדון לילה, ובו נהרגו 36 בני אדם ו-160 נוספים נפצעו.

הפיצוץ אירע באזור של חנויות אלקטרוניקה וחנויות לחלקי חילוף לרכב. מעוצמת הפיצוץ נגרם נזק לחנויות סמוכות. עם זאת, למרבה המזל רבות מהחנויות היו עדיין בשעת הפיצוץ, דבר שמנע הרוגים ופצועים נוספים.

ברשויות קולומביה מאשימים את ארגון המורדים הקולומביאני ה-FARC במעשה. ואולם עדיין נחקר גם המישור הפלילי, לאחר שארגוני המאפיה המקומיים נוהגים להשתמש בחומרי נפץ כדי להעניש את בעלי העסקים שאינם משלמים דמי חסות. יצוין כי במחוז סן אנדרסיטו ניתן לרכוש בחנויות סחורה מוברחת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by