בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: השמאל משתף פעולה עם הפלסטינים 
 
 פועלים מאחורי גבי. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בכנס פוליטי בבת ים האשים שרון גורמים בשמאל בניסיון להפיל את הממשלה; מצנע: שרון פוחד לא על גורל המדינה, אלא על גורלו שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, האשים הערב (רביעי) גורמים בשמאל בשיתוף פעולה עם הפלסטינים, מאחורי גבה של הממשלה. שרון, שהתיחס באופן ישיר למפלגת העבודה, אמר שמטרתם של אותם גורמים היא להביא לנפילתה של הממשלה.

בכנס בבת ים לקראת הבחירות לרשויות המקומיות, ראש הממשלה הגיב על הביקורת שנמתחה כלפיו באמרו: ""יש בימים אלה ניסיון פוליטי ציני של מפלגת העבודה והשמאל בכלל להפיל את הממשלה באמצעים לא לגיטימיים, בעת שאנו נמצאים במערכה קשה נגד הטרור. הם לא מהססים להשתמש בכל מהלך".

חבר הכנסת עמרם מצנע אמר בתגובה לדברי שרון, כי "נאום הפאניקה של שרון והתקפתו הצינית על האופוזיציה ומפלגת העבודה מזכירים את הנאום של נתניהו 'הם מפחדים'. שלוש שנים הוא מוליך שולל את הציבור, ועכשיו כשברור לכולם שדרכו נכשלה, הוא מתחיל לפחד, לא על גורל המדינה אלא על גורלו שלו".

לגבי המשברים שפוקדים את הממשלה, הצהיר שרון, שהממשלה שבראשותו תסיים את מלוא תקופת כהונתה, ואף תכהן למעלה מארבע שנים. ראש הממשלה הבטיח להתמודד שוב בבחירות הבאות בראשות מפלגתו, משום ש"השנים הבאות מאוד חשובות לישראל". לדבריו, חשוב שממשלה בראשות הליכוד תנהיג את המדינה, ולא ממשלת שמאל שהכניסה לארץ אלפי מרצחים בהסכם אוסלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by