בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשב שהוא ערפד ואכל את ראשו של חברו  
 
 הבטיחה לו חיי נצח (מתוך הסט של הסרט)   
 
חדשות נענע

בריטי בן 22 שתה את דמו של חברו לאחר שרצח אותו; הסיבה: הערפדית אקשה הבטיחה להעניק לו חיי נצח ערפדיים בתמורה לרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צעיר בריטי, אשר שתה את דמו של חברו ואכל חלק מראשו, נשלח למאסר עולם בגין רצח. הצעיר, אלן מנזיס בן ה-22, היכה למוות את תומס מק'נדריק בן ה-21 בהתקפת שיגעון במהלך ריב על רקע של סרט ערפדים.

מנזיס היכה את ראשו של מק'נדריק בשישה מקומות שונים, ודקר אותו ב-42 מקומות בראשו, בצווארו ובשאר חלקי גופו. לטענתו, הוא קיבל הוראה מערפדית בסרט הזוועה "מלכת הארורים" להרוג את חברו.

לדבריו, הערפדית אקשה, שאותה גילמה הזמרת המנוחה עליה, אמורה היתה לבקר אותו בביתו ולהפוך אותו לערפד ולהבטיח לו חיי נצח. זאת, בתנאי שיהרוג את חברו.

השופט רודריק מק'דונלד כינה את מנזיס "פסיכופת מרושע ומסוכן". במהלך המשפט נודע כי מנזיס צפה בסרט האימה למעלה ממאה פעמים במהלך השבוע בו רצח את חברו. לאחר הרצח הוא השליך את גופתו של החבר מחוץ לביתו, ולאחר מכן קבר אותה בסמוך לו.

מתא האסורים שלו כתב הרוצח מכתבים לערפדית אקשה, וחתם עליהם בדמו. את המכתבים מיען לביתו שלו. אמו של הנרצח ואחותו טענו בפני כתבים, שבניגוד למה שאמר לשופט, מנזיס לא סבל ממחלת נפש לפני ביצוע הרצח. האחות, סנדרה-מרי בת ה-23 אמרה: "אנחנו מאוד מרוצים מגזר הדין. הוא לא הולך לעשות את זה שוב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by