בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרוביו של אליאן גונזלס מחזיקים בו באופן בלתי חוקי 

קרוביו של אליאן גונזלס מחזיקים בו באופן בלתי חוקי

 
 
חדשות נענע

במכתב רשמי של מחלקת ההגירה לקרוביו של הילד הקובני מובהר לקרוביו כי החל מיום חמישי הם מחזיקים בו באופן בלתי חוקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת ארצות הברית הזהירה אתמול (שישי) את קרוביו של אליאן גונזלס במיאמי, כי הם מחזיקים את אליאן כעת באופן בלתי חוקי לאחר שלא העבירו אותו לרשות אביו.

סוכנות רויטרס מדווחת כי מחלקת ההגירה האמריקנית העביר מכתב לדודו של אליאן מכתב בו נאמר כי הוא איבד את זכותו להחזיק ולהשגיח על אליאן לאחר שעבר המועד האחרון להחזרתו לאביו, ביום חמישי.

קרוביו של הנער הקובני אליאן גונזלס במיאמי, סירבו ביום חמישי למסור את הילד לשם איחודו עם אביו והחזרתו לקובה - בהתאם להחלטת ממשלת ארצות הברית לסיים את הפרשה הבינלאומית.

המועד האחרון שקבעה הממשלה למסירת הנער עבר והוא עדיין נמצא בבית קרוביו. מסביב לבית המון גדול של גולים קובנים, ממתנגדי שלטונו של פידל קסטרו, המעוניינים למנוע מצב בו יאלצו להחזיר את הילד בן ה- 6 לקובה, ולהפסיד בכך נקודות פוליטיות במאבקם נגד השלטון הקומוניסטי בקובה.

למרות זאת, השלטונות הפדרליים מנעו עימות עם הקהל, בכך שהחליטו להימנע מתגובה מיידית למצב שהתפתח. נכון לעכשיו השלטונות אינם מתכוונים לקחת את הנער בכוח מהקרובים.

מוקדם יותר ניסתה התובעת הכללית בארצות הברית, גנט רינו, להרגיע את הרוחות, ואמרה כי אין כוונה לשלוח באופן מיידי משרשלים אמריקניים במועד האחרון שהציבה ארצות הברית להחזרתו של הנער.

דודו של אליאן והאפוטרופוס הזמני שלו אמר כי אנשי הממשל יהיו חייבים לבוא לבית ולקחת את הילד בעצמם אם בכוונתם להחזירו לקובה.

אליאן ניצל מספינת פליטים קובנים שטבעה יחד עם אימו מול חופי פלורידה בנובמבר האחרון, ומאז הוא תחת השגחת קרוביו במיאמי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by