בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינדונזיה: 47 תלמידות נהרגו בתאונת דרכים 
 
 האוטובוס נפל על צידו ונשרף (רויטרס)   
 
חדשות נענע

התלמידות היו בדרכן הביתה לאחר חופשה באי באלי; משאית התנגשה באוטובוס, ורוב הנוסעים בו נלכדו ונשרפו למוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות 54 בני אדם נהרגו היום (חמישי) בתאונת דרכים באי יאווה האינדונזי. 47 מן ההרוגים הן תלמידות בית ספר, שהיו בדרכן הביתה לאחר חופשה באי באלי.

האוטובוס בו נסעו התלמידות עלה באש לאחר שהתנגש במשאית. התאונה התרחשה על הכביש המהיר, שעובר לאורך החוף. בנסיעה השתתפו שלושה אוטובוסים מבית הספר, שניים מהם שבו בשלום.

מיד עם הישמע הידיעה, נאספו עשרות הורים מודאגים בבית הספר של הילדות. המשפחות דחקו ומעכו זו את זו בשעה שבדקו את רשימת הנוסעות שפרסמה ההנהלה. מספר נשים התעלפו במסדרון.

מאוחר יותר הסיע אוטובוס לבית החולים את כל ההורים שהתבשרו על פציעתה או על מותה של בתו. חלקם כדי לנחם את הפצועות וחלקם כדי לזהות את הקורבנות. נהג האוטובוס ועוזרו ניצלו, אולם מצבם קשה.

מפקד המשטרה המקומית אמר לכתבים, שרוב הנוסעות נשרפו למוות לאחר שנלכדו בתוך האוטובוס. חלק מן הגופות היו חרוכות בצורה שהקשתה על זיהויין. המשטרה נעזרה לשם כך ברישומים של מרפאות שיניים או בבדיקות די.אן.איי.

המשטרה עדיין לא יודעת מה גרם לתאונה. החשד הוא שנהג המשאית נסע נגד כיוון התנועה והתנגש באוטובוס בחלקו האחורי. מעוצמת ההתנגשות נפל האוטובוס על צידו והחל לבעור. עוזרו של הנהג ברח ממקום התאונה, אך אותר מאוחר יותר ועוכב לחקירה. הנהג עצמו ברח ועדיין לא אותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by