בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תמי ארד: נכשלתי, האחרים נרדמו בשמירה 
 
 
חדשות  נענע

"בית המשפט אומר בעצם: רון ארד, תקשיב טוב, נתנו לך 14 שנים כדי שימצאו אותך. לא מצאו אותך. אנחנו נורא מצטערים", אומרת אשתו של רון ארד בראיון ל"ידיעות אחרונות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות החלטת בג"צ, לשחרר את רוב האזרחים הלבנוניים הכלואים בישראל זה 14 שנה כ"קלפי מיקוח" בעניין שיחרורו של רון ארד, הסכימו השבוע כל בני משפחתו של רון להתראיין ל"ידיעות אחרונות".

בראיון, תוקפת תמי, אשתו של רון, בצורה חריפה את החלטת בג"צ. "אנחנו פועלים על פי אמנת ז`נבה", אומרת ארד, "אבל הצד השני לא. אנחנו לא גרים בשוויץ, זה המזרח התיכון.
 
 
"אותו דיראני, שגם הוא בסופו של דבר יכול לצאת לחופשי, הוא לא חסיד אומות העולם. במשך השנים שלחתי לרון עשרות תמונות, חבילות ומכתבים. הכל חזר. דיראני סרב לקחת. הוא לא היה מוכן שדבר יגיע לרון. היחס שרון קיבל ממנו היה נבזי מאוד.

"מתיק החקירה שלו ראיתי, שהיו תקופות שדיראני ברח עם רון. הוא הכניס אות כפות לבג`ז מכונית והסתובב איתו בהרים, כמו חפץ. אני רוצה לדעת, האיש הזה לא פושע ???"
 
וכמו תמי, כך גם אימו של רון, בתיה, אחיו, דודו וקרובי משפחתו האחרים. ההרגשה כי מדינת ישראל הפקירה את גורלו של רון וויתרה עליו, אינה מרפה מהם.

דודו ארד: "המערכת הצבאית ישנה. לא ראיתי את הרמטכ`ל בא והופך שולחן ואומר: תשמעו, זה חייל שלי, אני אחראי לו, אני שלחתי אותו. לא ראיתי לא את מפקד חיל האוויר עושה את זה, וגם לא את ראש אכ`א, כולם ישנים נהדר".

תמי ארד: "אני מרגישה היום שכל המשפחים האלה - `לא נשכח את שבוינו ואת נעדרינו`, `אנחנו ממשיכים לעשות את כל המאמצים` - בעיני זה טוב ליום העצמאות, להדלקת המשואות. אני איבדתי את האמון במערכת מזמן, לפני כמה שנים".

 
דודו ארד: "רוצה דוגמא לבגידת הקברניטים ? לפני שבועיים נפגשנו עם ראש הממשלה, אמרנו לו, אדוני, הדיון בבג`צ מתקרב. ברק שאל מתי הדיון, ואמרו לו מחר. ברק דפק על הראש ואמר `וואו, אני חייב לדבר עם אלייקים היום בערב`. זו בגידה, מצטער. זו הזנחה של חייל".

הראיון המלא, מאת רון בן ישי, מתפרסם היום ב"מוסף לשבת" של ידיעות אחרונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by