בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קשרי אותי, מורתי 
 
 
קובי זר

הסטודנטים באיווה לומדים מהי שליטה; על שריפות ענק המשתוללות בטלוויזיות של גרמניה; על תחתונים חכמים במיוחד ועל גרסת המציאות של ראיון עם ערפד. עולמנו המופלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתלבטים בין הלימודים באוניברסיטת החיים לפקולטה למדעי המחשב? ובכן, לא עוד. באוניברסיטת איווה יש הכל. הסטודנטים באוניברסיטת איווה הולכים בבוקר לכיתות הלימוד ובערב למועדון "אזיקים", שם הם לומדים על קשירות, משחקי שליטה, סאדו ומאזו. חברי המועדון רואים סרטים העוסקים במין, מתעמקים בחקר צעצועי מין ובאופן כללי עושים חיים משוגעים. המועדון נתמך על ידי האוניברסיטה, ומנהיגו מבטל בזלזול את הטענות שאלו לא בדיוק נושאי הלימוד בהם אמורה לתמוך האוניברסיטה. לדבריו, "כולם לבושים כל הזמן. הכל נעשה באופן מאד מדעי".
 
 
לתחנת טלוויזיה אחת בגרמניה יש מנהג חצי מוזר: בלילה בלילה, כשאין שידורים, הם מקרינים שוב ושוב תמונות של בניין בוער. אישה אחת קמה משנתה, חצי מבולבלת, ראתה שהטלוויזיה שלה עולה באש, ומייד הזעיקה את מכבי האש. הכבאים העשויים ללא חת הגיעו, וכיבו את השריפה באמצעות השלט רחוק. האם לא בשביל זה המציאו את השקופית: שידורינו יתחדשו בבוקר?
 

נותנים להם אצבע...

זרתות למכירה
 זרתות למכירה   
גם אם יישארו לאחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב כל כך מעט חברים עד שיהיה אפשר לספור אותם על יד אחת, הם לא יהיו לבד. כשהאחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב עושים חמסה, אז תמיד יהיה להם יותר מזל. וכשהאחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב הולכים עם הידיים בכיסים, הרבה עלמות בהודו עשויות לחשוב שהאחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב שמחים במיוחד לראות אותן.

ולמה כל זה? כי לטריבוהאן וטרילוקי יש 14 אצבעות כל אחד.

התכונה המיוחדת שלהם נקראת פולידקטיליזם, אחד משלושים מומי לידה נדירים המוכרים בעולם. והיא נפוצה יחסית: הסתברות ההופעה שלה היא אצל אחד מכל 500 תינוקות.

כלומר, אם האחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב נכנסו לספר השיאים, אולי גם אתם יכולים. האם יש לכם יותר אצבעות מלאחים טריבוהאן וטרילוקי יאדאב? שלחו לנו את התמונה, ואנחנו נפרסם, נעביר לגורמים המתאימים, ונחזיק לכם אצבעות.
 
 

הלו, זה מד"א? מדברים התחתונים של מר קוזילביץ'

מרבית בני האדם שפוחדים מהבדידות והזקנה פשוט מתחתנים, אבל הודות לכמה מדענים הולנדים, כבר אין צורך בכך. בשביל לא למות לבד ובחושך צריך פשוט ללבוש את הבגדים שהם המציאו: חזיות, תחתונים וחולצות אשר מזעיקים אמבולנס במקרה של התקף לב. פריטי הלבוש מחוברים אלחוטית לטלפון סלולארי שמתקשר אוטומטית למוקד החירום. המדענים מבטיחים, "כל כך קל להשמש בהם, שהחולים אפילו לא יבחינו שהם לובשים בגדים מיוחדים".
 

חשיפה: סרט ההמשך ל'ראיון עם ערפד' לא הגיע לארץ!

בואו גם אתם לתפוס מוזה. מתוך כרזת הסרט
 בואו גם אתם לתפוס מוזה. מתוך כרזת הסרט   
הסרט מגולל את המשך עלילותיו של הערפד לסטאט, שמגולם הפעם על ידי סטיוארט טאונסנד. הוא יצא בשנת 2002, והיה הסרט האחרון שצלמה הזמרת אליה, קצת לפני שהמטוס שלה התרסק בגלל משקל עודף. שמו "מלכת הארורים", והוא מבוסס על הספר השלישי בסדרת הערפדים של אן רייס.


ואיך נחשפה הפרשה? עותק די.וי.די של הסרט התגלה בביתו של אלאן מנסיז, סקוטי מאדינבורו שהרג לאחרונה את חברו הטוב סטיבן מקורמיק, אכל חלקים מראשו ושתה לו את רוב הדם. בביתו גם נמצא הספר "דם וזהב", שאמור כבר להיות השמיני או התשיעי בסדרת הערפדים של אן רייס.


מנסיז הודה ברצח, ולפי השמועות אמר שהסעודה המצויינת והנשמה ששתה בהחלט שוות את 25 השנים בכלא. חג סוכות שמח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by