בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השכן הודה: רצחתי את אלכס בגלל שאלה 
 
 6 דקירות בחזה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אשדוד, שבת בבוקר: אלכס דמוב (23) חוזר עם ארוסתו מבילוי, פוגש את יוסי אדרי (19) ומנסה להתלוצץ אתו; הבוקר שחזר אדרי את הרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי אדרי, בן 19 מאשדוד, הודה לפנות בוקר (ראשון) כי רצח ביום שבת את שכנו, אלכס דמוב, בגלל מריבה.אדרי שוחרר לפני חודש מהכלא, שם ריצה עונש על עבירות אלימות שונות.

אדרי ודמוב נפגשו בשבת בבוקר בבחניון בית מגוריהם ברחוב ארלוזרוב באשדוד. אלכס חזר יחד עם ארוסתו, יוליה סטופניקוב, בת 20, ממסיבת יום הולדת בתל אביב לביתו באשדוד.

בכניסה לחניון נתקל ביוסי אדרי, בן 19, ששהה במכונית יחד עם שניים מחבריו. דמוב פנה אל יושבי הרכב בכניסה לחניון ושאל אותם: "גם אתם חוזרים בשעה כזאת מבילוי?", דרעי ששהה ברכב התרגז והחל להתווכח עם דמוב, הוא יצא מהרכב ודקר את דמוב למוות שש פעמים בחזהו. הוא פונה במצב קשה לבית החולים "קפלן" ברחובות, ומת מספר שעות לאחר מכן. ארוסתו לקתה בהלם.

משטרת אשדוד רדפה אחרי אדרי וחבריו, לאחר שנמלטו מהמקום, והם נתפסו בשעות הבוקר המאוחרות בדירה ברובע ח' באשדוד. מעצרם של חבריו ששהו ברכב בעת העימות, שלמה אלמליח, בן 21, חייל בשירות סדיר ויהודה אלקריאף, בן 21, סטודנט במכללה למנהל באשדוד, הוארך בחמישה ימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by