בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כרמי גילון : סבירות גבוהה לניסיון התנקשות בברק 

כרמי גילון : סבירות גבוהה לניסיון התנקשות בברק

 
 
חדשות  נענע

ראש השב"כ לשעבר טוען כי הסכנה המרחפת מעל ראש הממשלה גבוהה ביותר. מאשים את שמגר שבוועדת החקירה התעלם מנושאים חשובים כדי לא לפגוע במתנחלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כרמי גילון, ראש שירות הביטחון לשעבר, טוען כי הסכנה המרחפת מעל ראש הממשלה, אהוד ברק, גדולה מאוד.

גילון, שעמד בראש שירות הביטחון בזמן הרצחו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין, אומר כי המוטיבציה של קיצונים ימנים כיום להתנקש בחייו של ברק גדולה מזו שהייתה להם כלפי רבין ז"ל ומזו שעמדה ליגאל עמיר, רוצח ראש הממשלה.

סוכנות אי.פי מוסרת כי גילון, שמיעט לדבר מאז הרצח, אומר שעמיר רצח את רבין רק מאחר והוא הסכים להעביר שטח קטן לרשות הפלסטינית, שבעיקרו כלל ערים פלסטיניות. כיום, עם התקדמות המשא ומתן והעברתם של שטחים גדולים יותר, המוטיבציה רק עולה.

"אני חושב שהמניע לרצח כזה היה נמוך בהרבה מזה שעומד בפנינו. אנחנו מדברים כעת על מסירת שטחים רבים יותר, אנחנו מדברים פינוי מתיישבים יהודים" אמר גילון.

גילון פרסם לאחרונה ספר הנוגע לרצח ויוצא נגד השופט מאיר שמגר, שעמד בראש וועדת החקירה בנושא הרצח. לטענת גילון, שמגר נמנע מלהתמודד בנושאים חשובים ומרכזיים מחשש לפגוע במתנחלים.

גילון גם יוצא נגד היועץ המשפטי לממשלה באותה התקופה, מיכאל בן יאיר, בטענה כי זה נמנע מלכפות את החוק על המתנחלים, למרות אזהרות חוזרות ונשנות של שירותי הביטחון, ולמרות הרצח של 29 מתפללים מוסלמים במערת המכפלה בשנת 1994 על ידי ברוך גולדשטיין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by