בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנילה: נהרג בכיר בארגון טרור המקושר לאל-קעאידה 
 
 אל-גוזי הואשם בהחזקת נשק ובאחריות לתכנון פיגועים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אל-גוזי בכיר בארגון ג'מעה איסלאמיה נהרג לאחר שברח ממעצר; הארגון אחראי לפיגוע במועדון הלילה בבאלי; בוש צפוי לבקר במדינה בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבא הפיליפינים מסר הערב (ראשון) כי הרג את הטרוריסט האינדונזי שנמלט, רומאן אל-גוזי, במהלך חילופי אש בדרום האי מינדאנאו, שישה ימים בלבד לפני הגעתו של נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש למנילה.

אל-גוזי ברח ממטה המשטרה בבירת הפיליפינים לפני כחודשיים, והודה בחברות בארגון ג`מעה איסלאמיה, ארגון גרילה אסיאתי החשוד בקשרים חזקים לארגון אל-קאעידה.

אל-גוזי נכלא בעוון החזקה לא חוקית של חומרי חבלה וזיוף מסמכים, הוא הואשם בתכנון הפיגוע בו נהרגו 22בני אדם במנילה בדצמבר 2000. המשטרה המקומית העלתה בימים האחרונים את הכוננות לקראת ביקורו של בוש.

אוסטרליה מסרה כי הארגון ג`מעה איסלאמיה עלול לכוון את עיקר פעילותו לפיליפינים מכיוון שבמדינה מטרות רבות כגון מועדונים מערביים, מלונות ועסקים בינלאומיים. הארגון מואשם באחריות לפיצוץ במועדון הלילה בבאלי, בו נהרגו 202 בני אדם לפני שנה.

בוש, הרואה בפיליפינים אחת מבנות בריתה של ארצות הברית במלחמה בטרור הבינלאומי, יבלה ב-18 באוקטובר שמונה שעות בבירה, בדרכו לכינוס השנתי של הארגון האיסיאתי-פאסיפי כלכלי (אפ"ק) בבנקוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by