בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן נשיא בורסת היהלומים נעצר בהונגריה 

סגן נשיא בורסת היהלומים נעצר בהונגריה

 
 
חדשות נענע

אברהם טראוב חשוד כי הוציא יהלומים גולמיים מרוסיה באופן בלתי רשמי; נשיא התאחדות היהלומים: הוא מעמודי התווך של הבורסה וחפותו תצא לאור בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן נשיא בורסת היהלומים ברמת גן, אברהם טראוב, נעצר אתמול בהונגריה על פי צו של האינטרפול, ושלטונות רוסיה מבקשים את הסגרתו. על פי החשד, טראוב הוציא יהלומים לא מעובדים מרוסיה בניגוד לחוק.

טראוב עלה מרוסיה בשנות ה-80 והגיע למעמד גבוה בבורסת היהלומים. היקף המכירות השנתי של החברה שנה מוערך ב-15 מיליון דולר, והוא עמד בקשרים מצויינים עם הרוסים. טראוב מונה בפברואר 2001 לתפקיד סגן נשיא בורסת היהלומים. במרץ אותה שנה התמודד על תפקיד נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, אולם הפסיד בהתמודדות לאורי שוורץ, שזכה בתפקיד.

"טראוב הוא מעמודי התווך בענף היהלומים בישראל", אומר ל"מעריב" שמואל שניצר, נשיא הפדרציה הבינלאומית של בורסות היהלומים. שניצר טוען כי אין בידו מידע מספיק כדי לשפוך אור על הפרשה, ואומר כי הוא מקווה שחפותו של טרואב תצא לאור במהרה.

בבורסה מעריכים כי גורמים ברוסיה לא ראו בעין יפה את השתלבותו בענף הרוסי, והם התלוננו אצל הרשויות המשפטיות. לדברי גורמים בבורסת היהלומים, בצעד זה מבקשת רוסיה לאותת כי לא תתיר הוצאת יהלומים גולמיים משטחה שלא באמצעות הצינורות הרשמיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by