בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלמה שרף רוצה את יוסי בניון 

שלמה שרף רוצה את יוסי בניון

 
 
חדשות  נענע

בעקבות פערים גדולים בין השחקן למכבי חיפה, ייתכן כי בניון ילבש צהוב כבר בעונה הבאה. במקביל ממשיך שרף בפניה לשחקנים ישראלים מובילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמנה החדש של מכבי תל אביב, שלמה שרף, מעוניין לצרף לשורות הקבוצה את כוכב מכבי חיפה, יוסי בניון. שרף, המחפש כעת שחקנים לבניית סגל הקבוצה לקראת השנה הבאה, קיבל את אישורו של בעלי הקבוצה, לוני הרציקוביץ`, להתחיל במשא ומתן לרכישתו של השחקן הצעיר, כך נמסר מעיתון "ראשון".

שרף נפגש עם שמואל אביטל, מי שמטפל בעניינו של בניון מטעמו של אלי ז`ינו, המחזיק בחלק מכרטיסו של בניון ובדק את העלות הכספית של עסקה אפשרית שכזו. מהפגישה הבין שרף כי סיכויי הרכישה גבוהים ביותר, למרות העדיפות הניתנת למכבי חיפה ברכישת השחקן.

מכירתו של בניון לחיפה תלויה בהסכם השכר שיושג בין השחקן לנשיא חיפה, יעקב שחר. בין השניים התגלעו חילוקי דיעות ופערים גדולים, כאשר שחר מציע לבניון 150 אלף דולר, בעוד בניון מבקש 350 אלף דולר. בניון הודיע לשחר כי "אם לא אקבל מה שאני רוצה, אלך לבית"ר ירושלים".

במקביל פנה שרף גם לקשר עידן טל, המשחק במרידה הספרדית. בעיתון "ידיעות אחרונות" נמסר כי טל הבהיר לשרף כי בכל מקרה יעדיף לשחק באירופה גם בעונה הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by