בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרדכי בעקבות המלצות המשטרה: אני חף מפשע 

מרדכי בעקבות המלצות המשטרה: אני חף מפשע

 
 
חדשות  נענע

בעקבות ההמלצה להעמידו לדין על עבירות של תקיפה והטרדה מינית נגד שלוש נשים שונות, אומר השר יצחק מרדכי כי "זו רק תחילת הדרך ולא סופה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התחבורה, יצחק מרדכי, אומר בתגובה להמלצת המשטרה להעמיד אותו לדין, כי "המלצות המשטרה הן רק תחילת הדרך ולא סופה". מרדכי הדגיש בתגובה כי הוא חף מפשע, וכי אין לו ספק שחפותו תוכח. עוד הוסיף כי במקרה שיוחלט להגיש נגדו כתב אישום, יבקש להסיר את חסינותו המשפטית.

המשטרה המליצה היום (ראשון) לפרקליטות להעמיד לדין את מרדכי על עבירות של תקיפה מינית והטרדות מיניות תוך שימוש בכוח, כנגד שלוש נשים של שלוש נשים שונות.

כזכור, החקירה נפתחה בעקבות תלונתה של עובדת לשכתו של מרדכי, לפני כחודש וחצי, על כך שהשר ניסה לתקוף אותה מינית בלשכתו. בעקבות החקירה הגיעו לידי המשטרה תלונות של נשים נוספות, שנבדקו אף הן.

מגלי צה"ל נמסר כי בהמלצות החקירה כתבו החוקרים כי בעקבות התלונות הנוספות נגבו עשרות עדויות, ובסופו של דבר הצטברו ראיות לכאורה שהיו מוצקות מספיק כדי להמליץ להעמיד את השר מרדכי לדין על תקיפת שלוש הנשים. שתי העבירות הנוספות מיוחסות למרדכי בשנת 92, בעת שהיה אלוף פיקוד צפון, ובשנת 96, בעת שהיה שר ביטחון.

עוד נמסר כי המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ראש לשכתו של השר, מיכל קלה, וכן את נהגו של מרדכי, באשמת שיבוש הליכי חקירה. השניים חשודים שניסו להניא את המתלוננת נגד מרדכי מלהגיש את תלונתה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by