בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: ישראלי הכין מטעני חבלה עבור ארגוני טרור 
 
 מטען שנחשף במחסן הדירה בירושלים (משטרת ישראל)   
 
חדשות נענע

בביתו של תושב פסגת זאב התגלתה מעבדת חבלה; חשד כי עסק במכירת מטענים לכל המרבה במחיר; עדיין לא ברור אם הכיוון לאומני או פלילי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ירושלים עצרה לפני כשבועיים את חנן ידגרוב, החשוד כי החזיק מעבדת חבלה בביתו, כדי למכור מטעני חבלה לגורמים עויינים. כך הותר היום (שלישי) לפרסום. החשד הוא כי ידגרוב עשה זאת עבור בצע כסף.

המעצר התבצע באמצעות סוכן משטרתי סמוי שקנה מידרגוב, בעל ידע נרחב בהכנסת חומרי חבלה, מטען במשקל של 3 קילוגרם. שוטר ערבי סמוי, פנה לידרגוב בבקשה לקנות ממנו מטען חבלה על מנת לפוצץ אוטובוס, המטרה היתה לבדוק האם ימכור ידרגוב חומרי חבלה לבעל חזות ערבית. לאחר עיסקה שנרקמה בין השניים אכן מכר לשוטר מטען חבלה במשקל של 3 ק"ג, תמורת 25 אלף שקלים, ונעצר מיד לאחר ביצוע המכירה.

בחיפוש שערכו חבלני משטרת ירושלים במחסן התגלו מטען צינור בגודל 1 קילוגרם, מטען צינור נוסף בהכנה, נפצים, מערכת הפעלה בשלט רחוק של מטענים, מדי משטרה בדרגות קצונה, חליפת הסוואה צה"לית ושרידי חומר נפץ תיקני. המשטרה בודקת קשר בין מטענים אלו לבין מטענים נוספים שנמצאו לאחרונה בירושלים.

ידגרגוב, נשוי ואב לשלושה, הודה בחקירתו במשטרה כי הכין את המטענים שנמצאו בביתו. והערכה היא כי מכר אותם לכל מי שהיה מוכן לשלם תמורתם. אולם, ידרגוב סירב למסור פרטים על מקורות חומרי הנפץ, וכיצד הגיעו אליו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by