בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשש מקריסה של הבורסות בעולם בעקבות האירועים בניו יורק 

חשש מקריסה של הבורסות בעולם בעקבות האירועים בניו יורק

 
 
חדשות נענע

הבורסות באסיה פתחו את המסחר בירידות שערים חדות, בשעות אחר הצהריים שעון ישראל ייפתח המסחר בבורסות של ניו יורק. הערכות: ירידות של חמישה אחוזים לפחות. בתל אביב אתמול (ראשון): התל-טק צלל ב-17 אחוזים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חשש בעולם כי המפולת בשוקי המניות בארצות הברית תתפשט לכל העולם, ואף תתחזק בארצות הברית עם פתיחת שבוע המסחר שם הבוקר (שני).

הבורסות באסיה פתחו הבוקר את המסחר בהן בירידות שערים חדות. מדד הניקיי היפני ירד ביותר משבעה אחוזים, הבורסה בדרום קוריאה צנחה ביותר מ-11 אחוזים בדקות הראשונות של פתיחת המסחר, ולראשונה בתולדות הבורסה הופסק המסחר למשך עשרים דקות על מנת לבלום את נפילת השערים. בבורסה של הונג קונג נרשמה ירידה של כשמונה אחוזים וגם בסינגפור נרשמות בבורסה ירידות שערים.

החששות מהמשך הנפילות בארצות הברית, נובעות מהפחד כי הציבור האמריקאני ימשוך את הכספים שהפקיד בקרנות הנאמנות בשנים האחרונות, דבר שיחייב את מנהלי הקרנות למכור מניות ובכך, לפגוע בשוק כולו.

בניו יורק זוכרים היטב את אותו "בלאק מאנדי" משנת שמונים ושבע, גם אז נפתח שבוע המסחר לאחר ירידות חדות מאוד שבוע קודם לכן. באותו "בלאק מאנדי" ירדו המניות בממוצע ביותר מעשרים אחוזים.

בין השעות תשע לעשר שעון ישראל, ייפתח המסחר בבורסות באירופה. לערך בשעה ארבע ייפתח שבוע המסחר בבורסות של ניו יורק.

ידיעות קודמות:

הבורסה סיימה יום מסחר של נפילות


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by