בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אגודת הסטודנטים בת"א: לא נצטרף לשביתה 

אגודת הסטודנטים בת"א: לא נצטרף לשביתה

 
 
חדשות נענע

הסטודנטים מאיימים: נמנע את פתיחת שנת הלימודים במחאה על החלטת האוצר שלא להפחית את שכר הלימוד; ביום השני ללימודים יתקיימו "טקסי זיכרון"; אח"כ תוקפא המחאה לשבועיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב לא תשבית את פתיחת שנת הלימודים ב-26 באוקטובר, כפי שהוחלט היום (רביעי) בהתאחדות הסטודנטים. ``מגוחך למחות על החלטות הממשלה על ידי חסימת הכניסות לאוניברסיטאות. יש להפגין מול משרדי הממשלה והכנסת`` אמרו באגודה בתל אביב.

התאחדות הסטודנטים הארצית החליטה להשבית את פתיחת שנת הלימודים ליום אחד בלבד, כאות אזהרה, בעקבות החלטת הממשלה להעלות את שכר הלימוד לתואר הראשון בשיעור של 10 אחוזים ואת שכר הלימוד לתואר השני להעלות ב-20 אחוזים. זאת בניגוד להמלצות ועדת וינוגרד, שקבעה כי שכר הלימוד אמור לרדת בהדרגה בחמישים אחוזים בחמש השנים הקרובות.

ביום השני ללימודים נמסר כי יתקיימו טקסי זיכרון לציון "מות הלימודים האקדמיים" במחאה על כוונת האוצר להעלות את שכר הלימוד באוניברסיטאות. בטקסים יושמעו צפירות ויודלקו נרות זיכרון.

לאחר טקסי הזיכרון, יפסיקו הסטודנטים את מאבקם לשבועיים. הסטודנטים טוענים כי קיבלו הבטחות מחברי כנסת שטוענים כי יצביעו בעד ההפחתה בשכר הלימוד ולכן החליטו לאפשר להם לממש את הבטחתם בשבועיים האלו.
 
 
צעדי הסטודנטים באים במחאה על החלטת הממשלה להעלות את שכר הלימוד לתואר הראשון, בשיעור של 10 אחוזים, ואת שכר הלימוד לתואר השני להעלות ב-20 אחוזים.

זאת, בניגוד להמלצות ועדת וינוגרד שקבעה כי שכר הלימוד אמור לרדת בהדרגה בחמישים אחוזים, בחמש השנים הקרובות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by