בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הובא למנוחות ג'ורג' מטר שנפצע בפיגוע בחיפה 
 
 מצא את מותו במקום העבודה. מסעדת מקסים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מטר בן ה-59 עובד מסעדת "מקסים", מת אתמול מפצעיו; דודו טוני: אני בטוח שהלקוחות הקבועים שלנו יזכרו אותו עוד הרבה שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית הקברות הנוצרי בכפר סמיר הובא היום (חמישי) למנוחות ג'ורג' מטר, שנפצע בפיגוע בחיפה בתחילת החודש. מטר בן ה-59 עבד במסעדת "מקסים", בה אירע הפיגוע, נפצע קשה ומאז נאבק על חייו. אתמול מת מפצעיו בבית החולים רמב"ם בחיפה.

מותו של מטר העלה את מספר ההרוגים בפיגוע ל-21 בני אדם. בשבוע שעבר מתה בבית החולים לידיה זילברשטיין, שנפצעה קשה בפיגוע. בבית החולים נאבק על חייו מאז האירוע הדר בהט בן השלוש, שאביו נרצח בפיגוע.

ג'ורג' מטר ניהל את אולם ההסעדה והיה אחראי על השירות במסעדה. הוא נפצע קשה מרסיסים שחדרו לכל חלקי גופו ונאבק כשבוע וחצי על חייו כשהוא מחוסר הכרה. הוא הותיר במותו אישה, שלושה ילדים וארבעה נכדים.

דודו של מטר ובעליה של מסעדת "מקסים", טוני, סיפר: "אני תמיד אזכור את החיוך, איך טיפל באנשים עם רגש, היה לו חשוב כל כך שכולם יהיו מרוצים... אני בטוח שהלקוחות הקבועים שלנו יזכרו אותו עוד הרבה שנים ולא ישכחו את החיוך הרחב שלו ואת הדאגה שלו, שתמיד יהיה להם הכי טוב".

הפיגוע במסעדה אירע כשמחבלת מתאבדת מג'נין, הנאדי ג'ראדאת, חברה בג'יהאד האיסלאמי בעיר, פוצצה עצמה במסעדה בשעה שזו היתה עמוסה במבקרים. לדברי שר הביטחון השבוע, המחבלת חצתה את אחד המעברים לתוך ישראל ברכב הנושא לוחיות זיהוי צהובות.

מסעדת "מקסים" פועלת מזה 40 שנה בבעלות ערבית ויהודית והיוותה תמיד מודל וסמל לדו קיום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by