בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הרשות לא מאפשרת לחוקרי ה-FBI לחקור עצורים" 
 
 ארונות שלושת המאבטחים לפני שהוטסו לארה``ב. נתב``ג (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מסר בכיר בסוכנות לעיתון "לוס אנג'לס טיימס"; ארה"ב השעתה את הביקורים הדיפלומטים בעזה; הוחלט על השעיית ביקורי נציגים רשמיים לזמן בלתי מוגבל בעקבות הפיגוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה הפלסטינית מונעת מחוקרי ה-FBI האמריקנים לחקור את הפלסטינים שנעצרו בחשד למעורבות בפיגוע שבו נהרגו השבוע בצפון רצועת עזה 3 אנשי אבטחה אמריקנים, כך אמר גורם בכיר בממשל האמריקני, בראיון לעיתון "לוס אנג'לס טיימס".

לדבריי הבכיר, לא נשללת האפשרות כי החמאס והג'יהאד היו מעורבים בפיגוע. עוד רמז על מעורבות החיזבאללה. בראיון מסר כי, מעתה נבדקים סידורי הביטחות והביטחון לעתיד, לאור העובדה כי לרשות נמסרים מראש הודעות על כניסתם של אישים אמריקנים רשמיים לשטחיה.

במהלך היום נפגשו סוכני FBI עם בכירים במנגנוני הביטחון הפלסטינים במסגרת החקירה המשותפת ללכידת האחראים למטען שהרג שלושה מאבטחים אמריקנים ברצועה. שיתוף הפעולה הפלסטיני עשוי להיות המבחן האמריקני לנכונות הפלסטינים להילחם בארגוני הטרור, כפי שדורשת ארצות הברית
 

ארה"ב הודיעה על השעיית ביקורי נציגיה ברשות

 
השגרירות האמריקנית בישראל החליטה על השעייה לזמן בלתי מוגבל של ביקורי נציגים אמריקנים רשמיים בעזה. בנוסף, נבחנים סידורי הביטחון של משלחות אמריקניות לכל שטחי הרשות הפלסטינית. עם זאת, נמסר כי שיתוף הפעולה הפוליטי והכלכלי עם הרשות יימשך.

מקורות ישראלים טוענים כי לפיצוץ אחראים אנשי 'ועדות ההתנגדות העממיות', שבעבר השתמשו בשיטה דומה לפיצוץ טנקים שפעלו ברצועה. בישראל סבורים כי אנשי הוועדות העממיות מקיימים עם ארגון החיזבאללה וחוששים כי הארגון הלבנוני גם מממן חלק מפעילותן.

במקביל הגישה היום השגרירות האמריקנית בלבנון תלונה רשמית לשלטונות המדינה לאחר שהחיזבאללה מנע היום משיירת של רכבים אמריקנים בעלי לוחיות זיהוי דיפלומטיות לנוע בכביש בדרום לבנון. השיירה נעה ליד העיר נקורה סמוך לגבול ישראל, כאשר אנשי חיזבאללה עצרו אותה והכריחו את הרכבים לשוב בדרך ממנה באו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by