בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עצור! רווקותך או חייך 
 
 יש דרכים נוחות יותר לא לישון לבד    
 
קובי זר

על רווקים מסכנים בהודו; על דלתות קסמים בלוד; על שדיים מתלקקים בצ'ילה; ועל ההוכחה הניצחת שאין אלוהים; עולמנו המופלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמהות פולניות, הסכיתו ושמעו: יש דרכים נוספות למצוא חתן לבת שלכן. מעשה בבחור בשם סובהש קומאר, פקיד בנק רווק, אשר שוטט ברחובות העיר פטנה במדינת ביהאר בהודו. קומאר נחטף, נכבל למיטה, עונה באכזריות ואולץ להינשא לבחורה שאותה לא הכיר.

גורמים רשמיים בהודו מסבירים כי זו עונת הנישואים במדינה, ובימים אלו אלפי בחורים נחטפים על ידי מארגני חתונות, כשבפניהם מוצבת האופציה המרנינה: מכות או נישואים. שתי הדרכים, אגב, מובילות למוות. השמועות מספרות שמארגני החתונות מבטיחים אספקת חתן, בדרך כלל בן המעמד הבינוני, בתוך ימים מיום ההזמנה. ביפן, מדינה לא כל כך רחוקה, דווקא הצליחו לחשוב על אופציה פחות אלימה לא לישון לבד.
 

אם מתחשק לך לפעמים לפתוח את דלת הקסמים

תן לי בבקשה שני שדיים וזין אחד (אתר המאפייה)
 תן לי בבקשה שני שדיים וזין אחד (אתר המאפייה)   
לילה חמים בלוד, אי שם במרכז הארץ. תושבת העיר שומעת רעשים מוזרים בבית, אבל בעלה מחליט שהוא רוצה להמשיך ולישון. היא לא מתעצלת, והולכת לבדוק. היא מגלה שגבר זר בדיוק עושה להם דברים לא יפים לבית. השודד הבחין באישה, ניסה להימלט, אבל נכנס בטעות לשירותים. שם גם נלכד, אחרי שהאישה נעלה אותו מבחוץ. פדיחה.
 

השדיים שלך נורא טעימים היום

 
להיט חדש במסיבות הרווקות בסנטיאגו, בירת צ'ילה. לוסיו פנלוסה החליט לשלב את שתי אהבותיו הגדולות ופתח מאפייה ארוטית. המאפייה מציעה עוגת פין מצופה סוכר, עוגיות שדיים מעוטרות דובדבנים ושאר מטעמים. פנלוסה מספר כי בהתחלה אנשים קצת התביישו להגיד: "היי, תביא לי בבקשה את הזין שעומד בדיוק מאחוריך", אבל עכשיו הם כבר התרגלו. לטענתו, רוב הלקוחות הן נשים והן אפילו מגיעות לחנות ודורשות עוגות לפי הפנטזיות הפרטיות שלהן.
 
 

אין ידיים אין כלבים

קרוז מדגמן פרקליט. הוא כזה חתיך (IMDB)
 קרוז מדגמן פרקליט. הוא כזה חתיך (IMDB)   
המזל לא מאיר פנים לדונטביוס בריאנט, ילד בן 6 מפלורידה, ארצות הברית. לפני שנה הילד הקטן נדרס על ידי משאית, ואיבד תחושה ביד ימין. אולם הוא המשיך בחייו. לפני כמה ימים הוא ישן, וכשהתעורר גילה כי הכלב המשפחתי אכל לו ארבע אצבעות, משום שלא הרגיש מה קורה. הכלב הורדם, ובקיבתו נמצאו האצבעות החסרות. האם ההיסטרית אמרה כי "אני לא רוצה יותר כלבים. אנחנו ניצמד לדגים ולציפורים", אבל דונטביוס דווקא נשאר רגוע: "אני אמשיך בחיי. אפשר לשחק במשחקי וידאו גם ביד שמאל".
 

הוליווד זה כאן

טום קרוז קיבל השבוע חיזוק נוסף לאגו השברירי שלו. מישלוביץ, צעיר מופרע נפשית בן 24, החשוד ברצח שרת החוץ אנה לינד, ביקש השבוע כי השחקן ייצג אותו במשפטו, לאחר שראה את משחקו המעולה בסרט "הפירמה". מישלוביץ אף הצהיר בבית המשפט כי אין לו כל עניין בכלי נשק, "אני מתעניין רק בסרטים אמריקניים, במיוחד בסרטים בכיכובו של טום קרוז".
 

מחקר חדש: ניטשה צדק

מחקר חדש שנערך לאחרונה מוכיח כי לתפילה אין כל חשיבות. המחקר נערך בצפון קרוליינה והיו מעורבים בו 750 חולים במחלות לב. החוקרים חילקו את החולים, שעמדו בפני ניתוחי לב, לשתי קבוצות: עבור קבוצה אחת התפללו אנשים המאמינים באלוהי היהדות, הנצרות, הבודהיזם והאיסלאם. לתועלת קבוצת הביקורת עמדו רק ידי המנתחים. והסתבר שניטשה צדק, ואלוהים בדיוק עסוק בדברים אחרים, כי לא נמצא שום הבדל מובהק בהצלחת הניתוחים.

האתר של הרב אמנון יצחק דווקא מדווח על ניסוי הפוך שבו התגלה אנשים שמתפללים עבורם החלימו מהר יותר, ונזקקו לפחות טיפול רפואי. תיאולוגים ברחבי העולם אומרים כי זהו מחקר לא מוצלח משום שגם אם מאמינים באלוהים, הרי שאין להעמיד אותו למבחן כמו במקרה הנדון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by