בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"נמשיך בפיגועים בארצות הברית ומחוצה לה" 
 
 קורא להג`יהאד נגד החיילים האמריקנים בעיראק. בן לאדן בקלטת הקודמת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מבטיח בן לאדן בקלטת חדשה; מציין שורה של מטרות חדשות לפיגועים; קורא לתושבי עיראק להמשיך בג'יהאד נגד ארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג אל קאעידה, אוסעמה בן לאדן, מזהיר מפני פיגועים נוספים בתוך ארצות הברית ומחוצה לה. בשתי קלטות אודיו ששודרו היום (שבת) ברשת "אל-ג'זירה". בן לאדן גם קרא למעירי עיראק והמדינות השכנות להתאחד לג'יהאד נגד החיילים האמריקנים בעיראק.

בן לאדן ציין בקלטת רשימה של מטרות, אשר עומדות בפני ארגונו. לדבריו, "אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיב בזמן ובמקום שייראו לנו כנגד כל המדינות המשתתפות במלחמה הבלתי צודקת, ובמיוחד בריטניה, ספרד, אוסטרליה, הולנד, יפאן ואיטליה". בן לאדן אמר עוד כי לא יהיו הקלות למדינות המוסלמיות אשר מסייעות לארצות הברית, ובמיוחד לא לכווית.

בן לאדן גם מזהיר כי כל מדינה אשר תשלח כוחותיה לעיראק, בהמשך לבקשת ארצות הברית, תנזק גם היא. לדבריו, "הנשיא בוש חשב שעיראק והנפט שלה הם אוצר גדול. עכשיו הוא בצרה והוא מחפש שכירי חרב בכל מקום אפשרי". בכוח הבינלאומי לשמירת השלום בעיראק יש כעת חיילים מ-26 מדינות. טורקיה ודרום קוריאה הודיעו כי ישלחו גם הן כוחות בקרוב.

הקלטת האחרונה של בן לאדן שודרה ברשת "אל-ג'זירה" לפני כחודש וחצי, ב-10 בספטמבר. אז נראה בן לאדן בקלטת וידאו, יחד עם סגנו, איימן אל-זהרי. על רקע הצילומים נשמע קול, שלדברי כתבי אל-ג'זירה שייך לאל-זהרי. הקול קורא לתאי ההתגדות בעיראק "לקבור את החיילים האמריקנים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by