בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גד זאבי קונה את בית"ר ירושלים 

גד זאבי קונה את בית"ר ירושלים

 
 
נענע ספורט 


ישלם 2.5 מיליון דולר לכיסוי השקעותיו של בן-גור, ועוד 28 מיליון שקלים מדי שנה כתקציב. זאבי, טייקון תקשורת, הובא לקבוצה על ידי ראש העיר אהוד אולמרט, שניסה לפתור את משבר אוחנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איש העסקים גד זאבי ירכוש את זכויות הניהול של בית"ר ירושלים מידיה של קבוצת הניהול של קובי בו-גור. בעיתון "ידיעות אחרונות" נאמר כי זאבי ישלם 2.5 מיליון דולרים, ויתחייב להעמיד קבוצה בתקציב שנתי של 28 מיליון שקלים.

זאבי, בעל שליטה בחמישים חברות ותאגידי תקשורת בארץ, הוא חברו של ראש עריית ירושלים אהוד אולמרט והובא על ידו לרכישה. אולמרט החל לחפש רוכש לאחר שקובי בן-גור פנה אליו והודיע לו כי במצב שנוצר, לא יוכלו הוא ומשה דדש להמשיך ולעבוד זה בצד זה. בן-גור אמר באוזניו של אולמרט כי טובת הקבוצה דורשת פרישה מכובדת, מהירה וחלקה.

אתמול (שני) נפגש אולמרט שוב עם בן-גור והודיע לו כי גד זאבי ירכוש מידיו את הקבוצה. זאבי הציע כבר למשה דדש להמשיך ולהיות יושב הראש המקצועי של החברה, בכפיפות להחלטות החברה הרוכשת. מאמן הקבוצה ייקבע בהתייעצות בין דדש ליושב ראש של החברה.

גם בן-גור וגם דדש הביעו שביעות רצון מחילופי בעל המאה בבית"ר. דדש אמר כי הוא "שבע רצון מעל ומעבר לגבי ההתפתחויות האחרונות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by