בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'ארגוני הטרור ייעזרו בעובד ערבי כדי לפגוע בכנסת' 
 
 אמצעי ביטחון קפדניים. מליאת הכנסת (לעמ)   
 
חדשות נענע

גורמי ביטחון הזהירו את יו"ר הכנסת ריבלין מפני האפשרות שעובד ערבי של הכנסת יתבקש להכניס חבילה ממולכדת למשכן; אמצעי הביטחון יתוגברו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הכנסת, רובי ריבלין, אמר בצהריים (ראשון) כי התקבלו מספר התרעות לפיהן ארגוני הטרור מנסים לערוך פיגוע בכנסת. אתר ynet מדווח שככל הנראה הפיגוע עתיד להתבצע על ידי עובד קבוע ממוצא ערבי שיתבקש להעביר חבילה ממולכדת לתוך משכן מבלי לדעת את תוכנה.

ריבלין הוסיף כי עקב התרעות "הוחלט לנקוט בשורה של אמצעים כדי לרענן ולהגביר את האבטחה במשכן הכנסת, המונה כ-4500 יוצאים ונכנסים מדי יום. ח"כ דני יתום (ליכוד) שהזכיר שראש הממשלה יצחק רבין נרצח בישראל ע"י יהודי לכן "צריך לקחת הכל בחשבון" ומוסיף "המצב הכלכלי מפלג את העם ובית הנבחרים יכול להוות מטרה".

ח"כ אחמד טיבי (חד"ש-תע"ל) טען כי "מדובר בידיעה כללית בלבד, במסגרת מסע הפחדה, תוך כדי ניסיון לפגיעה מכוונת בעובדי כנסת ערבים" ודחה את החגיגה התקשורתית סביב הפרסום. כמו כן טען ח"כ טיבי ש"ההיסטוריה מוכיחה כי מי שפגע בכנסת או רצח ראש ממשלה, היו קיצונים יהודים" ומעריך שאם יקרה אירוע מסוג זה בכנסת "קיצונים יהודים יהיו המבצעים".
 

ריבלין על התקציב, מופז על המכשולים

 
בנושא חוק התקציב אמר היום ריבלין כי יעמוד על קיום דיון ממצה ומלא בתקציב המדינה וכי סעיפים שלא קשורים ישירות לתקציב יוצאו מחוק ההסדרים. בישיבת הממשלה היום אמר שר הביטחון, שאול מופז, כי ממשלת אבו-עלא תלויה על בלימה בגלל המכשולים שמעמיד בפניה יאסר ערפאת. מופז העריך שעם סיום כהונתה כממשלת חירום, ב-4 בנובמבר, תיאלץ ממשלת אבו-עלא להתפטר. אבו-עלא הודיע היום כי משלתו פועלת לקיום בחירות לנשיאות ולמועצה המחוקקת ביולי 2004.

קודם לכן אישרה הממשלה הצעת חוק שמרחיבה את סמכויות המשטרה בענישת תחנות רדיו פיראטיות. הצעת החוק אושרה ברוב של 11 תומכים, מול 6 מתנגדים. מועצת יש``ע מסרה כי החלטת הממשלה לאמץ את החוק המטיל עונשים על מפרסמים בתחנות רדיו פיראטי נועדה להשתיק את ערוץ 7.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by