בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה החרפת העצומים; המו"מ יימשך היום 
 
 להספיק לזרוק זבל לפני השביתה (לעמ)   
 
חדשות נענע

העיצומים במשק לא יוחרפו מחר והם צפויים להימשך במתכונתם הנוכחית למרות החלטת מטה המאבק של עובדי המדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימה ללא תוצאות פגישתם אמש (שני) של הממונה על השכר במשרד האוצר, יובל רכלבסקי, ומזכ``ל הסתדרות עובדי המדינה, עופר עיני. השניים נועדו בנסיון למנוע את החרפת העיצומים במשק. הצדדים המסכימו להמשיך את הדיונים היום בצהריים. בהתאם לזאת, העיצומים במשק לא יוחרפו היום והם צפויים להימשך במתכונתם הנוכחית למרות החלטת מטה המאבק של עובדי המדינה.

מטה המאבק החליט אתמול על החרפת צעדי המחאה במשק אם לא תושג הסכמה עקרונית עם נציגי האוצר בנוגע לשינוי המבני הצפוי במשרדי הממשלה. במסגרת ההחרפה, מאיימים בהסתדרות בצירוף עובדי המשק והמנהל של בתי החולים הממשלתיים ולא להעביר למדינה כסף ממע"מ, מס הכנסה והמכס. יושב ראש ההסתדרות, עמיר פרץ, שלח אתמול מכתב לשר האוצר, בנימין נתניהו, ובו הוא מזהיר מפני שביתה כללית במשק. פרץ הודיע כי אם המשא ומתן על הקיצוצים בתקציב המדינה לא יחודש באופן מיידי תפתח ההסתדרות בשביתה כללית.

כאמור, כחמישים אלף עובדים במשרדי הממשלה ויחידות הסמך ממשיכים בעיצומים. בין השובתים עובדי שירות התעסוקה, המוסד לביטוח לאומי, משרדי הרישוי, ובתי המשפט.

לאחרונה הודיעה ההסתדרות על כוונתה להכריז על שביתה כללית במשק במסגרת סכסוך העבודה הכללי עם האוצר. יושב ראש האגף לאיגוד מקצועי, שלמה שני, אמר כי על הציבור להיערך לצעדים בלתי צפויים, "לקנות מיכלי מים ולהכין שקיות לצבירת זבל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by