בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עמרי שרון: צריך לעבור על החוק כדי לנצח 
 
 משהו רקוב בחוות השקמים? האב ובנו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך נשמע בנו של ראש הממשלה בקלטות שהגיעו לידי "ידיעות אחרונות"; חשוד בניהול חברות קש, שסייעו לאביו לנצח בפריימריס 99

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קלטות, שבהן נשמע עמרי שרון אומר שמי שלא רוצה להסתכן בשחיטה צריך לעבור על החוק, הגיעו לידי מערכת "ידיעות אחרונות". בדברים אלה מתייחס שרון לפריימריס של הליכוד בשנת 1999, אז שימש כראש מטה הבחירות של אביו, אריאל שרון.

בקלטות נשמע עמרי אומר לאחד מספקי השירותים שלו: "אם אתה לא רוצה להסתכן בשחיטה, אתה מראש מחויב לדעת שאתה עובר על החוק". הוא הוסיף ואמר: "לכל מועמד יש את המערכות שלו. כולם חורגים. אני גם אחרוג. אולי זה לא חכם שאני אומר את זה".

בשיחה אחרת נשמע עמרי אומר, שנוצר מצב "שאנשים לא עובדים בלי כסף", למרות ש"החבר'ה שלנו לא אוהבים להוציא שקל אחד. חשבתי בתמימותי שאת העולים ניתן לפקוד. לא יכול, אלא אם כן נותנים את הכסף מראש. הם קבוצה די צינית".

בפריימריס אותה שנה ניצח אריאל שרון את יריביו, אהוד אולמרט ומאיר שטרית. לאחר הבחירות הפנימיות התברר שמטהו הקים שתי חברות קש שהעבירו מיליוני שקלים לספקים וליועצים שסייעו לשרון להיבחר לראשות הליכוד ולראשות הממשלה. עמרי שרון נחקר בחשד שהפעיל את חברות הקש, אולם בחר לשמור על זכות השתיקה.
 

עמרי שרון נחקר אתמול בפרשת גינתון

 
ח"כ עמרי שרון העיד אתמול במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בפרשת גינתון. בחקירה שנמשכה שעתיים נבדק הקשר בין אריאל שרון לקבלן דוד אפל, על רקע הפשרת אדמות של מושב גינתון, הסמוך ללוד.

מחקירת המשטרה עלה, שאריאל שרון התערב ישירות ובניגוד למקובל בתכנית לספח שטחים חקלאיים לעיר לוד. זאת, כדי שאפל לא יפסיק סכום של 110 מילון שקל. אולם, התכנית נדחתה על ידי ועדת התכנון הממשלתית, וביקורת הועלתה נגד שרון.

מהחקירה עוד עולה, שבנו השני של ראש הממשלה, גלעד שרון, עבד בהתנדבות עבור אפל. חודשיים לפני שהקבלן שילם לו עשרות אלפי דולרים עבור "שירותי ייעוץ" במסגרת פרויקט האי היווני, התבקש על ידי אפל "לשתול" עבורו פקיד מטעמו במינהל מקרקעי ישראל. האחראי על מינהל מקרקעי ישראל היה באותה תקופה שר התשתיות דאז, אריאל שרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by