בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עדות מצמררת: הנסיכה דיאנה חזתה את מותה 
 
 דיאנה. חוש שישי או חששות מבוססים?   
 
חדשות נענע

"זוהי התקופה המסוכנת בחיי", כתבה דיאנה, "... מתכנן 'תאונת דרכים', תקלה בבלמים ופגיעת ראש כדי לפנות דרך ולאפשר לצ'ארלס להינשא מחדש"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כעשרה חודשים לפני תאונת הדרכים שבה קיפחה את חייה באוגוסט 97' חזתה הנסיכה דיאנה בנבואה מצמררת את מותה הקרב. כך מדווח היום (שני) הצהובון הבריטי "מירור". במכתב שכתבה באוקטובר 96', ואותו הפקידה בידי משרתה כ"תעודת ביטוח", טענה דיאנה כי קיימת מזימה לחסלה בתאונת דרכים.

הדיווח מתייחס לספר שפירסם המשרת, פול ברל, וטוען כי המכתב כולל האשמות של דיאנה לפיהן מישהו זומם לחסלה. עם זאת, מסיבות משפטיות לא ניתן לפרסם מיהו אותו גורם שזומם לחסלה.

"זוהי התקופה המסוכנת ביותר בחיי", נאמר במכתב, "... מתכנן 'תאונת דרכים', תקלה בבלמים ופגיעת ראש במטרה לפנות דרך שתאפשר לצ'ארלס להינשא מחדש". שם הגורם שאליו התייחסה דיאנה נמחק במכוון.

ברל טוען בספרו שלפני שהוכנס המכתב למעטפה אמרה לו דיאנה: "אני אציין תאריך על המכתב ואבקש ממך לשמור עליו... רק ליתר ביטחון".

ברל היה משרתה האישי של דיאנה, חבר ואדם שבטחה בו במשך יותר מעשור, בכמה מהתקופות הקשות ביותר שעברה בנישואיה עם הנסיך צ'ארלס. בשנה שעברה נשפט ברל באשמת גניבת מאות מחפציה האישיים, כולל תכשיטים ובגדים, ואולם המשפט בוטל בעקבות הודעה דרמטית של המלכה אליזבת' ובה נאמר לתובעים כי נזכרה שברל אמר לה לאחר מותה של דיאנה כי ישמור על כמה מחפציה.

דיאנה נהרגה לצד מאהבה, דודי אל פייאד ונהגם, הנרי פול, כאשר המרצדס שבה נסעו התנגשה במנהרה בפריז, ב-31 באוגוסט, 1997. בראיון למירור אמר ברל כי "בדיעבד, תוכן המכתב הטריד אותי מאז מותה".

הרשויות בצרפת שחקור את נסיבות התאונה פסקו בשנת 1999 כי התאונה נגרמה כתוצאה מנהיגה בשכרות ובמהירות מעל למותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by