בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצר החשוד השני בשוד הברינקס  
 
 לאן נעלמו השקים? רכב החברה (אתר ברינקס)   
 
חדשות נענע

המשטרה חושדת ששלמה בן עצמי בן 39 מחיפה סייע בחודש אוגוסט לאילן קופרמן-סלע לשדוד את רכב החברה; מיליוני השקלים לא נמצאו עד היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט האריך היום (שני) בשישה ימים את מעצרו של שלומי בן עמי, בן 39 מחיפה, החשוד במעורבות בפרשת שוד חברת "ברינקס". העצור חשוד בסיוע לאילן קופרמן-סגל, אשר גנב 4.7 מיליון שקלים מרכב משוריין של החברה.

כבר בתחילת החקירה חשדו במשטרה שלא ייתכן שקופרמן-סגל פעל לבדו. ההערכה היתה שמישהו סייע לקופרמן-סגל להוביל את שקי הכסף ממשאית הברינקס למקום מסתור. אולם, החשוד המרכזי בפרשה ממשיך לטעון כי השאיר את הכסף במשאית.

כתב האישום נגד קופרמן-סגל, תושב חיפה בן 33, הוגש נגדו לפני כחודש. על פי כתב האישום, הוא התקבל לעבודה בחברה שבועיים לפני ביצוע השוד, והשתמש בזהות בדוייה של שגיא אונגר כשנתן פרטים למעסיקיו. עוד עולה כי הוא נהג לאיים על מעסיקים שלא קיבלו אותו לעבודה, להטרידם באמצעות שיחות טלפון. לפני כן התחזה לאדם בשם אביגדור מאירוביץ, והגיש 150 תביעות לקבלת תגמולים עבור שירות מילואים מהמוסד לביטוח לאומי.

בבוקר השוד נסע קופרמן-סגל לבית אגד שבקריות יחד עם מאבטח של "ברינקס". בשעה שהמאבטח יצא מן הרכב כדי להעמיס עליו שקי כסף, התניע קופרמן-סלע את הרכב ונמלט מן המקום. זוהי הגרסה שנתן המאבטח לחוקרים. מאוחר יותר איתר מסוק משטרתי את הרכב הגנוב, כשעליו סימני פריצה. לאחר מספר ימים הסגיר החשוד את עצמו.

החשוד ממשיך לטעון, שגנב את הרכב רק כדי למחות את תנאי העסקתו, וכי לא התכוון כלל לגנוב את הכסף שבתוכו. הכסף לא נמצא עד היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by