בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט הכריע: ערוץ 7 הוא תחנה פיראטית 

בית המשפט הכריע: ערוץ 7 הוא תחנה פיראטית

 
 
חדשות נענע

בעלי הערוץ, מנהליו ועורכיו הורשעו אחר הצהריים בהפעלת רדיו לא חוקי; ועד רבני יש"ע מגיב: זו הוכחה לצורך בסנהדרין במדינה; שידורי התחנה הופסקו בשעה 17:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בירושלים הרשיע בצהריים (שני) עשרה מאנשי ערוץ 7 בהפעלת תחנת שידור ללא זיכיון. אנשי הערוץ הורשעו גם במתן עדות שקר בשבועה. שידורי תחנת הרדיו הופסקו היום בשעה 17:00, אולם הערוץ ממשיך את שידוריו באינטרנט.

כתב האישום נגד תחנת הרדיו הוגש בעקבות תלונה שהגיש למשטרה ח"כ איתן כבל. כתב האישום התייחס לשידורים שביצעה התחנה בשנים 1995-1998 בתחום המים הטריטוריאליים של המדינה באתרי שידור שונים, לרבות אוניית "הצבי", שעגנה תכופות בתחום מי החופים של מדינת ישראל.

במהלך 15 השנים שחלפו מאז הקמתו, הפך ערוץ 7 לתחנה הפיראטית הפופולרית בישראל, ובעלת שיעור ההאזנה הגבוה ביותר בארץ. הערוץ משדר תכנים פוליטיים ותורניים ומעלה על נס תכנים פוליטיים המזוהים עם הימין הקיצוני וההתנחלויות.

בהתייחסותו לשאלת הפעילות הבלתי-חוקית של הערוץ, טען פרקליט הערוץ, עו"ד גיורא אדרת כי "נכון להיום כל פעילותו של ערוץ 7 חוקית כדין". לדבריו, את תגובתו המפורשת להכרעת הדין הוא ימסור ב-18 בנובמבר, מועד מתן גזר הדין.

ועד רבני יש"ע אמר היום כי פסיקת בית המשפט מוכיחה את הצורך בהקמת "סנהדרין למשפט צדק בישראל" וכי ערוץ 7 שימש שופר לקול העם, התורה והארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by