בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון קורא לפיתוח מיומנות אינטרנט בקרב מיעוטי יכולת 

קלינטון קורא לפיתוח מיומנות אינטרנט בקרב מיעוטי יכולת

 
 
חדשות נענע 

הנשיא קרא לבכירי עמק הסיליקון לתרום כספים לחינוך למיומנות אינטרנט בקרב אוכלוסיות חלשות. הנשיא האמריקאי, אגב, מעדיף טלפון על-פני אימייל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, קרא למנהלים בכירים בחברות הנמצאות בעמק הסיליקון "לעשות את הדבר הנכון" ולתרום 100 מיליון דולר לפיתוח מיומנויות אינטרנט בקרב אוכלוסייה מעוטת יכולת.

"אנו מסוגלים לצמצם את ממדי העוני ואת הפערים במיומנויות הטכנולוגיות בקרב טעוני טיפוח", אמר קלינטון בעת ביקור באזור.

מחדשות Wired נמסר כי כך מנסה הנשיא האמריקאי לרכוש את אהדתם של משפחות תלמידים שחורים וכאלו שהיגרו מאמריקה הלטינית, הלומדים בכיתות שבהן יחס התלמידים-מחשבים עומד על 1:28, לעומת 1:7 במקומות אחרים בארה"ב.

חברות רבות נענו לקריאתו של קלינטון: חברת Novell תרמה 20 מליון דולר לארגוני חינוך לטיניים, Qualcomm העניקה 25 מליון דולר למטרות דומות בסאן-דייגו, ועוד.

עם זאת, ישנם הטוענים, כמו המנהיג השחור ג`סי ג`קסון, כי אינם אופטימיים באשר לצמצום הפערים בכל מה שנוגע למיומנויות טכנולוגיות. ג`קסון, שהשתתף באירוע, אמר כי הגישה לטכנולוגיה עדיין חסומה בפני רבים ממניעים גזעניים.

אגב מיומנות אינטרנט, הודה קלינטון כי הוא ממעט במשלוח דואר אלקטרוני לביתו צ`לסי הלומדת באוניברסיטת סטנפורד. "כאשר אני רוצה לשוחח עם ביתי, אני פשוט מרים לה טלפון", אמר הנשיא.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by