בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האסירים הביטחוניים היהודים פתחו במרד 

האסירים הביטחוניים היהודים פתחו במרד

 
 
חדשות נענע

האסירים מסרבים לקבל מזון או לקיים קשר כלשהו עם הסוהרים; זאת במחאה על אפלייתם לרעה מול הפלסטינים ועל תנאי כליאתו של פדרמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבעה אסירים ביטחוניים יהודים הכלואים בכמה בתי סוהר הכריזו היום (שלישי) על מרד. האסירים מוחים על אפלייתם לעומת עמיתיהם הפלסטינים, ובתגובה הם מסרבים לקבל אוכל, או לעמוד בקשר כלשהו עם הסוהרים.

האסירים מוחים גם על תנאי הכליאה של פעיל הימין, נועם פדרמן, אשר מוחזק במעצר מנהלי מזה שלושה שבועות, והועבר השבוע לאגף המחבלים בכלא "אשמורת" בשרון, ליד מוסטפא דיראני והשייח עובייד. פדרמן כלוא בצו מעצר מנהלי, לאחר שבית המשפט קבע שפדרמן הוא המוח והרוח החיה מאחורי ביצוע פעולות טרור נגד פלסטינים וכי כי בפעילותו של פדרמן יש סכנה של ממש.

כמו כן טוענים האסירים כי הובטח להם אוכל בהכשר בד"צ, אולם דבר לא נעשה בעניין. בין האסירים המורדים נמצאים פעילי מחתרת "בת עין", ירדן מורג, שלמה דביר ועופר גמליאל, שהורשעו כי תכננו פיגוע ראווה בפלסטינים.

אין זו הפעם הראשונה שהאסירים הביטחונים היהודים משתמשים בנשק הרעב, כדי למחות על תנאי כליאתו של פדרמן. לפני כחודש פתחו שלושה אסירים ופדרמן עצמו בשביתת רעב כיוון שפדרמן ביקש לעבור לכלא בעיר מגוריו, חברון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by