בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הורשעה מתכננת רצח הנער אופיר רחום 

הורשעה מתכננת רצח הנער אופיר רחום

 
 
חדשות נענע

בית משפט צבאי הרשיע את אמנה מונא (23) מביר נבאללה בחטיפתו ובגרימת מותו של אופיר רחום (16), שאותו הכירה באמצעות צ'ט באינטרנט שם פיתתה אותו לבוא ולהיפגש עמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט הצבאי במחנה עופר הרשיע היום (שלישי) את אמנה מונא (23) מביר-נבאללה, בצפון ירושלים, בתכנון הריגת וחטיפת הנער אופיר רחום ז"ל (16) מאשקלון. מונא פיתתה את רחום להגיע לרמאללה, שם נרצח ע"י פעילי פתח. היא הורשעה גם בגרימת מוות בכוונה תחילה אך לא ברצח. גזר דינה יינתן בהמשך.

אופיר רחום ז"ל נרצח ב-17 בינואר 2001. הוא פגש את מונא בתחנה המרכזית בירושלים, לאחר שהשניים הכירו בצ'ט באינטרנט, שם הציגה את עצמה כ"סאלי", עולה חדשה ממרוקו שעדיין אינה שולטת בעברית. לאחר שרכשה את אמונו הצליחה לשכנעו להגיע לירושלים ולהיפגש. השניים נסעו למבואות רמאללה ושם המתינו להם שני שותפיה, פעילי פתח, שירו בו למוות.

גופתו של רחום הועברה לתוך שטח הרשות הפלסטינית ברמאללה ושם נקברה. היא נתגלתה על ידי תושבים במקום מקץ יממה, והועברה לישראל. ימים אחדים לאחר הרצח נעצרה מונא. תחילה היא סירבה לשתף פעולה עם חוקריה, ואולם בסופו של דבר הודתה ברצח רחום יחד עם שותפיה.

בחקירתה טענה מונא כי החליטה לחטוף ישראלי, "כדי לזעזע את דעת הקהל הישראלית ולהעביר מסר לעולם ולישראל נגד הרג ילדים ונערים באינתיפאדה", לדבריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by