בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש העין: חולה נפש הודה ברצח אימו 

ראש העין: חולה נפש הודה ברצח אימו

 
 
חדשות נענע

האישה (60) נמצאה על ידי בעלה ללא רוח חיים ועליה סימני דקירות; במשפחה טוענים: רופאים לא השתכנעו שהבן לוקה בנפשו; במשפחה חששו כי הבן, שניסה בעבר להתאבד, יבצע מעשה נואש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראש העין נרצחה בצהריים (שלישי) בדקירות סכין בביתה תושבת העיר בת 60. בנה (27), המוכר כמעורער בנפשו, הודה במעשה. בעלה שחזר לביתו סמוך לשעה 15:00 פתח את דלת הבית ומצא את אשתו ללא רוח חיים, שרועה במטבח ועליה סימני דקירה רבים. המשטרה פתחה בחקירה.

חבר קרוב של המשפחה סיפר כי בעת שהתפללו השניים יחד, אמר לו האב "אני ואשתי מפחדים מהבן שלנו, הוא רוצה לרצוח אותנו", וביקש את עזרתו. לאחרונה פנה האב למשטרה בבקשה לעצור את הבן, אך בשל מצבו הנפשי של הבן, דרשה המשטרה, לטענתו, צו אשפוז. במשפחה טוענים כי רופאים שטיפלו בבן לא שעו לטענות בני המשפחה לפיהן הוא מסוכן. צו האשפוז שהוצא רק בימים האחרונים טרם מומש.

בעקבות מידע שהגיע לתחנה על ויכוחים סוערים שניהל הבן עם הוריו, פתחו השוטרים בסריקות אחריו ולאחר שנעצר נלקח לחקירה והודה באירוע. מחקירה עולה כי בעבר ניסה הבן להתאבד בתלייה על עמוד שבחצר הבית. שכנים הגדירו אותו כתמהוני וכ"אחד שלא כדאי להתקרב אליו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by