בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל בוחנת האפשרות להפיל את משטרו של אסד 
 
 ``להביא לשינוי התנהגות יסודי בסוריה`` (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מדווח היום המגזין "דיפנס ניוז"; מסתמך על גורמי ביטחון ישראלים; אלוף פיקוד הצפון: הסורים ממשיכים לאפשר לגורמי טרור לפעול משטחם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל בוחנת את האפשרות להפיל את משטרו של בשאר אסד, כך מדווח היום (שלישי) המגזין האמריקני לענייני ביטחון "דיפנס ניוז", המצטט גורמי ביטחון ישראלים. על פי הדיווח, הפצצת חיל האוויר הישראלי ליד דמשק, והטיסה מעל הארמון של אסד, עשויים לסמן תחילתה של יוזמה ישראלית להפלת המשטר בדמשק.

"מטרת המדיניות שלנו היא להביא לשינוי התנהגות יסודי בסוריה", אמר למגזין אלוף בצה"ל והוסיף, "אם משמעות הדבר שלילת יכולת הקיום של משטר אסד, שיהיה כך".

עם זאת, מקורות צבאיים בתל אביב הדגישו שבשלב נוכחי הממסד הפוליטי בישראל לא תומך בפעולה צבאית בסוריה. האלוף עמוס גלעד צוטט כאומר: "ישראל מעוניינת לשכנע את אסד לשנות את המדיניות שלו. אם לא ישתכנע, נשלח לו המלצות נוספות".

בתוך כך, אלוף פיקוד הצפון, בני גנץ, אמר היום אחר הצהריים כי "הסורים ממשיכים לאפשר לגורמי טרור לפעול משטחם". גנץ גילה שבאחרונה בלם חיזבאללה ניסיונות של גורמים אמריקנים לסייר בדרום לבנון, דבר שלהערכתו מעיד על כוונות חיזבאללה להמשיך בפעולות טרור באזור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by