בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש אמ"ן: הכנות ל'מלחמת ירושה' ברשות הפלסטינית 
 
 מחלה רצינית או בעיות שגרתיות? ערפאת בשעת תפילה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

האלוף זאבי פרקש אומר כי מחלתו של היו"ר ערפאת רצינית וכי הפלסטינים מודעים לכך; עוזר היו"ר: ערפאת ינותח להסרת אבנים מכיס המרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש אגף המודיעין בצה"ל, האלוף אהרון זאבי פרקש, אמר אתמול (שלישי) בישיבת ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, כי המחלה ממנה סובל יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, רצינית. לדבריו, גם בצד הפלסטיני רווחות הערכות ברוח זו, והדבר גורם להגברת ההכנות ל'מלחמת ירושה' על תפקיד היושב ראש.

ראש אמ"ן אמר כי מנגנוני הביטחון ברשות החלו כבר לאגור נשק ותחמושת לקראת עימות מזויין שעלול לפרוץ ביניהם, במסגרת הקרב על הירושה. עם זאת, גם ערפאת, על אף מצבו הבריאותי, מנהל קרב הישרדות ולאחרונה השיב לעצמו את השליטה על מנגנוני הביטחון.

בממשל האמריקני לעומת זאת מעריכים שמצבו הבריאותי של ערפאת תקין וכי הבעיות, מהן סבל לאחרונה, הן שגרתיות בסך הכל. בתוך כך מאוכזבים בממשל מתחייתו הפוליטית של היו"ר, שמצליח להוות איום על כל מועמד אפשרי לתפיסת ההנהגה ברשות.

להערכת אמ"ן, ממשלת החירום בראשות אבו עלא קיימת "רק על הנייר" ואינה מתפקדת בפועל. אם יחליט אבו עלא לפרוש, כפי שאיים לאחרונה, צפוי מקורבו ועושה דברו של ערפאת, נביל שעת', להחליפו.
 
 
ומקורבי ערפאת אומרים כעת כי היו"ר זקוק לניתוח להוצאת אבנים מכיס המרה, בהוראת הצוות הרפואי המצרי המטפל בו.

למרות שהניתוח אינו דחוף, מעריכים הפלסטינים שבשל המצור המוטל עליו, יאלץ ערפאת לעבור את הניתוח במוקטעה ברמאללה. הם אינם פוסלים אפשרות שצוות מנתחים מיוחד יבצע את הניתוח במקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by