בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רכש חדש מצבא ארה"ב: תחתונים יד-שנייה 
 
 תחתונים משומשים במצב טוב (רויטרס)   
 
חדשות נענע

צה"ל רכש מעודפי הצבא האמריקני מאות זוגות של תחתוני גטקס משומשים וגופיות ארוכות; גורם בצה"ל: מדובר בחיסכון משמעותי; התחתונים יעברו כביסה לפני שיחולקו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אין גבול ליצירתיות: בצה"ל מצאו דרך חדשה להתמודד עם הקיצוץ בתקציב הביטחון ולחסוך כסף רב. בשבועות האחרונים רכש הצבא מאות זוגות תחתוני גטקס משומשים וגופיות ארוכות מעודפי צבא ארה"ב. כך מדווח היום (רביעי) העיתון "מעריב".

גורם צבאי שהיה מעורב בעסקת הרכישה מדגיש כי על אף שכבר לבשו אותם חיילים אמריקניים, אין כל סיבה שחיילי צה"ל לא ייהנו מהתחתונים הממוחזרים: כל התחתונים יעברו כביסה לפני שיימסרו ליחידות השונות. "גם כיום מספק צה"ל לחיילים בגדים תחתונים לחורף שנלבשו על ידי חיילים אחרים", מציין הגורם, "ואין עם זה כל בעיה".

בצה"ל ימשיכו לרכוש עוד תחתונים משומשים. "הציוד האמריקני נרכש במחיר של סנטים בודדים ומאפשר לנו חיסכון תקציבי גדול" מסביר הגורם. יצוין כי בעקבות הקיצוץ בתקציב הגדיל צה"ל משמעותית את רכש הציוד מעודפי הצבא האמריקני, ובכך ניצל מענק ביטחוני שניתן לישראל על ידי ארצות הברית בדולרים.

המדים המנומרים של צבא ארה"ב, שצה"ל החל לספק אותם השנה לחיילים בחיילות שונים, זוכים לפופולריות רבה ואולם נאסר ללבוש אותם מחוץ לשטח הבסיס, בשל החשש שייחשבו בטעות למחבלים. גם שקי שינה, אוהלים, קסדות ושכפ"צים קרמיים זוכים לאהדה רבה בקרב החיילים הישראלים. הצ'ופר הבא מבית צבא ארה"ב יחמם לחיילי צה"ל את החורף: חולצות 'פליז' אמריקניות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by