בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחרר הקשיש החשוד ברצח אשתו בביה"ח 

שוחרר הקשיש החשוד ברצח אשתו בביה"ח

 
 
חדשות נענע

סיפר כי ביקש לגאול את אשתו מייסוריה בשל מצבה הבריאותי הקשה; האשה, רחל אלבוחר (78) תיטמן הערב בבית העלמין גבעת שאול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאיר אלבוחר (79) החשוד שרצח אתמול (רביעי) את אשתו רחל כשהיתה מאושפזת במחלקה הגריאטרית בבית החולים ``שערי צדק`` בירושלים, שוחרר ממעצר בית. בחקירתו סיפר החשוד כי ביקש לגאול את אשתו מייסוריה בשל מצבה הבריאותי הקשה. רחל אלבוחר (78) תיטמן בשעה 20:30 בבית העלמין גבעת שאול.

רחל אלבוחר, תושבת ירושלים, הותירה אחריה שתי בנות. מחקירת המשטרה עולה כי בני הזוג היו לבד בחדרה כשהוא ירה שלושה כדורים בראשה. עדי ראייה סיפרו כי הקשיש נותר לשבת לצד מיטת אשתו לאחר שירה בה ואף ביקש שיקראו למשטרה. עוד אמרו כי בני הזוג היו קרובים מאוד וכי הבעל נהג לסעוד את אשתו ולשבת לצדה שעות רבות בכל יום.

מנהל בית החולים, הפרופ' יונתן הלוי, אמר כי בני הזוג היו נשואים למעלה מ- 60 שנה ושמשפחתה של הקשישה לוותה אותה לאורך תקופת אשפוזה. הלוי אמר כי האישה לא הודיעה לאנשי הצוות הרפואי כי שאפה לסיים את חייה, אך כי שמועות נפוצו על כך כי היא אכן הביעה רצון זה בפני בעלה. הלוי אמר כי "ניתן לכנות את הרצח בשם האכזר 'רצח מתוך רחמים.'"

הקשיש החזיק באקדח ברישיון והצליח להכניסו למתחם בית החולים כיוון שהציג לשומר את הרישיון התקף. הלוי אמר שאינו מתכוון לשנות את נהלי הביטחון של בית החולים בעקבות המקרה. הוא אמר כי אם בית החולים יפתח נשקייה הסכנה תהיה גדולה יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by