בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"לא לשחרר את אבא שלי זה גזר דין מוות עבורו" 
 
 ``החיזבאללה לא יראה בו עוד ערך כקלף מיקוח``. אלחנן טננבוים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך אמרה קרן טננבוים בתדרוך שעשתה המשפחה לעיתונאים; לדבריה, אם העסקה לא תתבצע יהרוג החיזבאללה את טננבוים או ישאיר אותו להירקב בכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת טננבוים ערכה אמש (רביעי) תדרוך לעיתונאים בבית המשפחה בתל אביב, בו הגיבה להחלטת בית המשפט העליון להסיר את צו איסור הפרסום על נסיבות חטיפתו של אלחנן טננבוים, המוחזק מזה שלוש שנים בשבי החיזבאללה בלבנון.

"כפי שאתם יודעים בית המשפט החליט היום להסיר את צו איסור הפירסום בעניין החטיפה של אבא שלי, קראנו את פסק הדין בעיון, רובו טיעונים משפטיים, לא הייה לנו שום דבר להסתיר מהציבור הישראלי. היחידים שהיה לנו משהו להסתיר מהם אלו אנשי החיזבאללה" כך אמרה קרן, בתו של אלחנן טננבוים, "כל הפרסומים שהיו היום הם הרבה פחות גרועים מהדברים שהיינו צריכים לספוג במהלך השבועות האחרונים. הרבה הרבה פחות גרועים מהשמועות הזדוניות שנפוצו בזמן האחרון, אבל חשבנו ואנחנו עדיין חושבים שכל דבר שיפורסם עלול לסכן את חייו של אבא שלי. שכל דבר שמפורסם עלול להחזיר אותו לחדר החקירות ולחדרי העינויים ולכן החלטנו לערער לבית המשפט"

"אנחנו, כמובן מכבדים את החלטת בית המשפט העליון, אבל אנחנו עדיין מאוד חרדים שהפרסומים יחזירו את אבא שלי לחדר העינויים. היום ובשבועות האחרונים היו גרסאות שונות שנוגעים לחטיפה, כולם מבוססים על ספוקולציית שונות ועל ניחושים, מה שאנחנו יכולים להגיד בנוגע לנסיבות החטיפה ואמרו לנו הגורמים הרשמיים, הוא שבלילה שבין 3 ל-4 באוקטובר 2000, אבא שלי נסע לנסיעת עסקים פרטית לבריסל, משם ככל הנראה פותה להגיע לאחת ממדינות המפרץ ומשם הוא נחטף ללבנון".

"בניגוד לרמיזות מרושעות שעלו בימים האחרונים, הוא לא הגיע מרצונו ללבנון והועבר בכוח. היום אנחנו יכולים להגיד בבירור שאבא שלי נחטף בגלל היותו אזרח ישראלי ובשל היותו אלוף משנה במילואים. אבא שלי היה אלוף משנה במילואים שבמשך שנים ארוכות הקריב את דמו למען המדינה הזאת, והרוב בהתנדבות. לצערנו אנחנו לא יכולים לדבר על התרומה שלו לביטחון המדינה על הפעילות שלו בצבא. אבל בבוא היום נוכל לדבר גם על זה".

"מה שאנחנו רוצים להבהיר היום זה דבר אחד חשוב, השאלה שעומדת היום על הפרק היא לא האם לשחרר את אבא שלי, אלא האם להרוג את אבא שלי. כי אם מסיבה כלשהי עיסקת השבויים עם החיזבאללה לא תצא לפועל. אז או שחיזבאללה יהרוג את אבא שלי כי יגיע למסקנה שאין לו שום ערך כקלף מיקוח או שהם פשוט יתנו לו פשוט להמשיך להירקב בשבי עד שהוא ימות שם"

עוד אמרה קרן כי ידוע למשפחה שאביה בחיים, אבל מצב בריאותו קשה ולא ברור אם ביקר אותו רופא במהלך שלושת שנות הימצאותו בשבי. ילדיו של טננבוים מסרו כי אינם מכירים את קייס עובייד באופן אישי, ולא ידוע להם במה הוא עסק בטרם חטיפתו של אביהם. עוד הוסיפו כי אינם יודעים על מהות הקשרים העסקיים בין אביהם לקייס עובייד או על קשר כלשהו להימורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by