בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"האנטישמיות נפוצה גם בקרב הערבים" 
 
 יש להלחם באנטישמיות בכל מקום. שלום בברלין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך אמר היום שר החוץ בטקס בברלין; שלום אמר עוד כי האנטישמיות החדשה מכוונת גם נגד ישראל; גרמניה הזהירה מפני התגברות הניאונאציזם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"היום, 60 שנה אחרי השואה, אנחנו עדים לעלייה מחודשת של האנטישמיות באירופה. האנטישמיות מפזרת את הרעל שלה לא רק נגד היהודים. האנטישמיות החדשה מכוונת גם כלפי ישראל", כך אומר היום (רביעי) שר החוץ, סילבן שלום, בביוקר במחנה הריכוז זכהאוזן בברלין, בירת גרמניה.

שלום אמר גם כי האנטישמיות נפוצה גם בין הערבים והמוסלמים. לדבריו, "אנחנו צריכים להתמודד עם תופעה חדשה, שנפוצה במהירות בעולם הערבי והמוסלמי. האנטישמיות הזאת לא עוסקת רק בהכחשת השואה, אלא גם מסיתה באופן יומיומי נגד העם היהודי ומדינת ישראל".

שלום אמר כי עשרת אלפים יהודים נשלחו אל מותם ממחנה זכהאוזן בתקופת מלחמת העולם השנייה. לדבריו, "ממקום זה, שממנו נשלחו אלפים אל מותם כי היו יהודים, אני קורא להלחם ולגנות את האנטישמיות, בכל מקום בו היא מתרחשת".

גרמניה דיווחה לאחרונה כי האיום הניאו נאצי הגיע לרמה חדשה, לאחר שהתגלתה מזימה ניאו נאצית לבצע פיגוע במרכז היהודי לציון יום הבדולח. בשבועיים האחרונים חוללו שני בתי קברות יהודים בברלין, כאשר אלמונים ציירו צלבי קרס על המצבות.

השר שלום נועד הערב עם עמיתו הגרמני, יושקה פישר, ודן עמו במדיניות הגרעין של איראן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by