בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: חוברה לצינור ההאכלה, שבוע לאחר שנותקה ממנו 
 
 ההורים סבורים שטרי תוכל שוב לבלוע. טרי ואימה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בית המשפט הורה לנתק את טרי שיאבו מפלורידה שלא מסוגלת לדבר או לבלוע מאז 1990; ואז הועבר חוק המאפשר למושל לעקוף את פסיקת ביהמ"ש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רופאים חיברו הבוקר (רביעי) בחזרה את צינור ההאכלה לטרי שיאבו, אמריקנית בת 39 מפלורידה, שבוע לאחר שניתקו אותו ממנה. שיאבו מרותקת למיטתה ללא יכולת לדבר או לבלוע מזון מאז 1990, עת לקתה בהתקף בביתה.

בשבוע שעבר פסק בית המשפט כי אפשר לנתק את שיאבו מצינור ההאכלה, לבקשת בעלה והאפוטרופוס החוקי שלה, מייקל. הוריה של שיאבו, בוב ומרי שינדלר, התנגדו לפסיקה, אולם הרופאים הסירו את צינור ההאכלה, וחזו כי שיאבו תמות בתוך שבועיים.

אולם המחוקקים בפלורידה סברו כי הפסיקה אינה נכונה, ומיהרו להעביר חוק המאפשר למושל המדינה, ג'ב בוש, להוציא צו המונע את ביצוע הפסיקה. בוש חתם על הצו והרופאים החזירו את צינור ההאכלה. לדבריו, "הצו הוא תגובה למצב טרגי. אנשים מגיבים לקריאות לעזרה של המשפחה, ואני חושב שזה לגיטימי".

בני הזוג שינדלר סבורים כי בעזרת טיפול נכון, טרי תוכל שוב לבלוע, ומתנגדים לדעתו של בעלה, שסבור כי יש לאפשר לה למות. לאחר חתימת הצו המורה על החזרת צינור ההאכלה אמרה סוזאן קר, אחותה של טרי, כי מדובר ב"נס, נס מוחלט".

מייקל עצמו מתכנן לערער על הצו, תהליך משפטי אשר עשוי להגיע עד לבית המשפט העליון. מייקל נלחם כבר שש שנים כדי לנתק את אשתו מצינור ההאכלה, בטענה כי טרי תמיד אמרה שלעולם לא תרצה שיאריכו את חייה באמצעות מכונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by