בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני לא מבין איך אפשר לעזוב אותך בשביל קמיליה" 
 
 סימפטיה מהחם. דיאנה בכרזת זיכרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך כתב הנסיך פיליפ למחותנת שלו, הנסיכה דיאנה; המשרת של דיאנה מתכוון לפרסם ספר ובו מכתבים של הנסיך המודאג; בבקינגהם שוקלים תביעות משפטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני לא יכול להבין אף אחד שמוכן לסכן את מערכת היחסים אתך בשביל קמיליה", כך כתב הנסיך פיליפ ב-1992, לנסיכה דיאנה, שהייתה נשואה לבנו, צ'ארלס. המכתב הזה נמצא בין מכתבים רבים של המשפחה המלכותית שעומדים להתפרסם בספר שכתב משרתה של דיאנה, פול ברל.

בספר "חובה מלכותית" מתפרסמים מכתבים רבים החושפים את האמפתיה של פיליפ לדיאנה. פיליפ גם כתב כי "אנחנו לא מעודדים אף אחד מכם להחזיק מאהבים. צ'ארלס היה מספיק טיפש, יחסית לאדם במעמדו, כדי לסכן הכל".

הספר התפרסם בהמשכים בעיתון הבריטי "דיילי מירור", וכעת ארמון בקינגהם דורש לקבל עותק לפני שהוא יוצא לאור כספר, כדי להעריך את השפעתו על המשפחה המלכותית. הוצאת הספרים פינגווין הסכימה להעביר רק חלקים נבחרים מהספר, משום שלא רצתה להפר את התחייבויותיה לעיתון.

גורמים המקורבים למשפחת המלוכה אומרים כי ארמון בקינגהם כמרקחה. במשפחת המלוכה טוענים כי הזכויות על המכתבים שמורות לפיליפ, אולם המשרת טוען כי קיבל את המכתבים מידי דיאנה עצמה. כעת שוקלים בבקינגהם את המשך דרכם המשפטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by