בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד התקשורת: בזק לא תוכל להעביר תכנים 

משרד התקשורת: בזק לא תוכל להעביר תכנים

 
 
חדשות  נענע

כפי שהתכוונה לעשות עם השקת טכנולוגיית ה- ADSL. בבזק מעונינים כי כל המתחברים לאינטרנט בשירות החדש יאולצו לעבור דרך פורטל ייעודי של החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משרד התקשורת הודיע לחברת בזק כי לא יאפשר לה להעביר תכנים משלה בעזרת טכנולוגיית ה- ADSL שהחברה מתכננת להשיק. המשרד הבהיר לחברה, כי כל שיותר לה להעביר באמצעות השירות החדש יהיה אינטרנט מהיר בלבד.

עיתון מעריב מדווח כי ההודעה התקבלה בצורה קשה בבזק והיא הובילה להחלטה להחריף את העימות עם משרד התקשורת ואף לעתור לבג"צ במידת הצורך.

במשרד התקשורת סבורים כי בקשתה של בזק לספק תכנים באמצעות ה- ADSL תהפוך אותה לספקית אינטרנט, דבר שהמשרד מתנגד אליו בתוקף. בבזק, לעומת זאת, טוענים כי עמדת המשרד משקפת ראייה צרה של הנושא, שאינה מביאה בחשבון את ההתפתחויות בשוק וכי יש לראות את השירותים שמציעה החברה כשירות רחב פס, ללא קשר לסוג הטכנולוגיה.

בנוגע למחלוקת בנושא שיווק השירות, נראה שיוחלט על פתרון שיאפשר ללקוחות לקבוע כיצד הם רוצים לקבל את האינטרנט המהיר שלהם. לפי דרישת בזק, הלקוחות חייבים לעבור דרך פורטל ייעודי שלה במטרה להתחבר לספק האינטרנט שלהם. דרישת המשרד היא לאפשר למי שרוצה חיבור ישיר לספק האינטרנט שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by