בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: הסרסורית הגדולה באירופה - לכלא 
 
 אחת מנערות הליווי של מקדונלד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בריטית בת 44 הורשעה בניהול אחת מרשתות הזנות הגדולות באירופה; נידונה ל-4 שנות מאסר וקנס גבוה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרגרט מקדונלד, בריטית בת 44, נמצאה היום (חמישי) אשמה בבית משפט בצרפת בניהול אחת מרשתות הזנות הגדולות באירופה, כך מדווח הבי.בי.סי. מקדונלד נשלחה לארבע שנות מאסר והוטל עליה קנס בסך 150,000 יורו על "סרסור בנסיבות מחמירות".

מקדונלד, נעצרה במאי 2002 במלון בפריס, לאחר שמזה מספר חודשים התנהל אחריה מעקב של משטרת צרפת בחשד כי סוכנות הליווי ה"תמימה" שבבעלותה, משמשת ככיסוי לסרסור בנשים וגברים. התביעה טענה כי היא העסיקה 500 נערות טלפון וכ-50 גברים שעסקו בזנות, שעבדו בכל רחבי אירופה.

מקדונלד טענה בפני בית המשפט כי ניהלה סוכנות ליווי חוקית, וכי עובדיה יכלו להחליט אם הם רוצים לקיים יחסי מין עם הלקוחות. אולם לאחר חקירה של התובע היא הסכימה להודות בכך שהלקוחות ששילמו סכומי עתק תמורת שירותי הליווי שלה, פיתחו ציפיות כלפי הנשים, שהפגישה תסתיים בקצת יותר מארוחת ערב.

על פי הערכות המשטרה, הסרסורית, הדוברת שמונה שפות, שלשלה לכיסה כשליש מהכנסות היצאניות שלה והרוויחה כ-20 אלף יורו בחודש. בבי.בי.סי דווח כי היא נהגה להתאכסן בבתי מלון יוקרתיים, וניהלה את ענייניה מהטלפון הנייד, כאשר היא מחזיקה במספר חשבונות בנק וכמה שמות בדויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by